Paavli kaltsukas

Olen võlgu väikese postituse. Lubasin ühes eelnevas postituses rääkida, mida head ma Paavli kaltsukast leidsin. Üldiselt on see kujunenud hetkel minu lemmik taaskasutuspoeks tallinnas. Ainus mure on see, et sinna on vankriga sigaraske minna. Üksinda seda suurt vankrit kolmandale tassida on võimatu, õnneks alati leiab abikäed. Teiseks on riiulite vahed suht kitsad.

Poodi läksin eesmärgiga leida Matule talvepüksid. Muidugi otsustasin esimese asjana mänguasju ka piiluda, on need ju kohe sisse minnes vasakul kätt. Pehmeid mänguasju on Matul miljon ja mõtlesin kohe, et neid ei tasu vaadata (Kuigi näiteks Karupoeg Puhh on veel puudu ja selle tahaks ka ikka saada mingi hetk). Kolasin riiulitevahel ringi ja otseselt midagi ahhetama panevat ei leidnud.. kuniks jäi silm pidama sellel :
DSC_2889Matu üks lemmik multikaid on Timmy Time ja see on just nimelt lammas Timmy. Eriti tore on see, et Timmy teeb ka multikast tuntud hääli, kui kõhule vajutada (Magdast saime suvel sealt multikast pärit samasuguse häälitseva pardi ka, nüüd siis kaks multika tegelast olemas). Ma olin seda Matule nõnda ammu tahtnud ja nüüd on see tal olemas. Hinnaks 4€.

Teiseks vaatasin ringi leidsin endale ühe ilusa pluusi ning käekoti, mida mul oli tõeliselt vaja. Eelmine on juba parajalt räbalaks muutunud. Nüüd veel rahakott ka vaja välja vahetada ja siis mõneks ajaks jälle rahu majas. Pluusi hinnaks 3€ ja käekott 5€.

DSC_2890 DSC_2887

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Riiulite vahelt talvepükse otsides sattusin peale hoopis jube mõnusale pehmele pusale ning ilusatele teksapükstele. Muidugi pidin need riiulilt kaasa haarama. Mõlema tükihinnaks 1,5€. Siis muidugi avastasin paksud talvepüksid hoopis teisest kohast ning sain täitsa ideaalsed püksid Matule vaid 2€ eest! Muidu müüakse fb gruppides ikka 10-15 euriga, kui mitte kallimalt. Rääkimata sellest, et tihti näevad need päris kulunud välja. Minu leitud püksid on aga väga viisaka väljanägemisega ja olen rohkem kui rahul! Viimasena leidsin veel saali tagumisest otsast “Care bears ” multika DVD (0,5€) ning koju pudrunuia (0,5€). Siiamaani tampisin kartuliputru klaasist pudeliga :D

DSC_2895 DSC_2894

 

DSC_2893 DSC_2896

Ühesõnaga kes pole veel Paavli kaltsukat külastanud, siis soovitan kõigil seda teha. Valik on tõesti suur ning hinnad on väga mõnusad. Sõbranna sai endale ka sealt mitu kleiti, koti ning muud head ja paremat. Tuntud humanaga ei anna võrreldagi :)

 

2 thoughts on “Paavli kaltsukas

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s