Beebikinode võrdlus

Otsustasin teha väikese võrdleva postituse kahe peamise beebikino vahel, mis tallinnas pesitsevad.

Praeguseks olen käinud beebikinos 4 korda. Esimesed kaks korda Solarises, viimased kaks korda Plazas.

* Mugavuse poole pealt on kindlasti parem Solarises. Esiteks saab vankriga otse kinosaali ukse taha. Ei pea last kaenlas + kotte käes tassima. Mugavam on ka toodetega tutvuda, kui laps ilusti vankris istub. Teiseks mähkimislaud on nii käruparkla juures, kui saalis sees (Plazas oli ainult koridoris ukse taga). Seda loomulikult koos vahetusmähkmete ning niiskete salfakatega.
* Hinna poolest on odavam Solaris. Pileti hinnaks 3,5€, Plazas on 4,5€.
* Asukoha poolest on mugavam Plaza, Solaris jääb rohkem nurga taha.
* Kellaajaliselt on parem Solarises, kus filmid hakkavad kell 11. Plazas hakkavad kell 12:15, seega paljudel väiksematel kipub lõunauni sellele ajale jääma.
* Tootetutvustuse osas ei saa paremust valida, sest mõlemas kinos on üldiselt erinevad firmad. Nänni saamine sõltub kuupäevast ning sellest, kui palju on kinos külastajaid. Solarises sain esimesel korral igasugu testreid ning HIPP-i poolt Elevandiga “lohutustekikese”. Valida oli selle ning kausikese vahel. Oli ka suur valik Plumi tooteid ning Britton jagas mähkmeid. Rääkimata muudest lastetoodete firmadest. Teisel korral käisime Juulis, kui oli parasjagu puhkuste aeg ning kohal vaid 2 (vist, pead ei anna) lauda, üks neist Britton. Plazas käisin Detsembris ja rahvast oli üpris vähe, see eest nänni jagati väga mehiselt. Saime 11 püreed, 6 mähet ning muud head ning paremat. Jaanuari alguses oli küll laudu rohkem, kuid tootenäidiseid jagati vähe, sest rahvast oli meeletult palju (1 püree, 3 mähet + natuke testreid). Aga nagu öeldud, siis mõlemas on üldiselt erinevad firmad ning Solarises peamiseks “sponsoriks” Britton ning Plazas Libero.
* Plaza plussiks Solarise ees on muidugi enne kino toimuv lastearsti “vestlusnurk”. Ehk eelnevalt enne kinopäeva on võimalus arstile oma mured/küsimused esitada ning enne filmi siis arst räägib neil teemadel, mille vastu huvi tunti. Hea võimalus muredele vastus saada. Lisaks siis väike loosimine igal korral. Mina võitsin esimesel korral ning sain väikese Libero paki (Vannivaht, kehakreem ning niisked salfakad).

Üldjoontes on aga beebikino põhimõte sama. Müüakse korraga 2 kohta. Üks sulle ning teine beebile (Kahe lapsega minnes pead teisele lapsele siiski lisapileti soetama.)  Kaasa võib võtta ka issid, vanaemad, sõbrannad, keda iganes kaasa võtta soovid. Saalis ei kustutata tulesid täiesti ära, vaid jäetakse hämar valgus. Lisaks on heli madalamaks keeratud. Kinolina ees on põrandal laste jaoks hunnik mänguasju. Ehk kes filmi vaadata ei soovi saab rahus mängida. Ning kuna ka teised on lastega, ei tõsteta lapse nutu-jutu peale lärmi. Valikus on 1 multikas ning 1 tavaline film.

Minule isiklikult meeldib Solarises pisut rohkem. Mis aga ei tähenda, et sobiva kuupäeva korral ma Plaza beebikino ei külastaks. Eelkõige vaatan siiski kuupäeva sobivust ning siis tuleb mängu alles mugavus.

Järgmised beebikino seansid leiavad aset juba järgmisel nädalal. Ehk kellel pole võimalust olnud siiani külastada, siis juba järgmisel nädalal on võimalus see viga ära parandada. :)

Solarises kolmapäeval, 28. Jaanuaril kell 10 (Film hakkab kell 11) ning Plazas Neljapäeval, 29. Jaanuaril kell 11:15 ( Film hakkab kell 12:15).

 

Kumb beebikino teile rohkem meeldib ning miks? :)

2 thoughts on “Beebikinode võrdlus

  1. Minule isiklikult meeldib Solaris rohkem. Mul suhteliselt savi sellest nännist, seda ma võin ise ka osta ja mähkmeid Loore enam ei kanna, seega neid pole ka vaja. Aga Solarisesse on esiteks tulla mugavam autoga ja kuna mul on Solarise kaart, on seal ka odav (CC’s oli parkimine paar eurot kallim sama aja peale), teiseks Sinu poolt mainitud käruga üles saamine. Olgugi, et Loore enam käru ei kasuta, on sinna mugav kasvõi kott jätta. Mis aga minu jaoks kõige olulisem on, on see, et Solarises on seanss suures saalis, lastel on palju ruumi ja tõenäosus, et saal on TÄIESTI täis, on väga väike. See jäi mul coca-colas häirima, et väike saal oli, mis oli täis ja laste mänguala oli väga väike, Solarises on lastel ikka suur ala mängimiseks.

    Ja noh, Solaris on odavam kah :D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s