Korallroosa kleidike

Ühel ilusal päeval Jaanuari kuus võttis minuga ühendust Halens ning soovis teha mulle väikese kingituse. Nimelt sain valida lemmik kleitide seast endale ühe kleidikese. Pärast erinevate kleitide vahel kaalumist otsustasin valida selle Korallroosa pitskleidi. Kartsin küll veidi, et äkki jääb kleit lühikeseks või ei istu päris nii, nagu peaks, kuid julge hundi rind olla rasvane (või haavleid täis). Seega saatsin oma sooviavalduse teele ning jäin oma pakikest ootama.

Paar päeva tagasi saabuski mu telefoni sõnum, et mulle on saadetud pakk Tallinna Kaubamaja smartposti. Täna käisime lõpuks linnas järel ning erutus oli nõnda suur, et milline see kleidike siis on ning kas ikka sobib.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ilus tumeroosa kott.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ja loomulikult koti sisu.

Kotti avades vaatas mulle sealt vastu väike reklaam, südamekujuline punane karp “Halensi Happy pills”, pastakas ning loomulikult see imeline kleit. Happy pills siiski on suhkruvabad kommid, mõnuaineid nad siiski laiali ei saada. Kleidi proovimisega pidin paar tundi ootama, sest koti kiskusin lahti juba vanaema juures külas käies aga kleidi proovimiseks seal võimalust ei avanenud.

Kodus panin asjad kähku ära, laps riidest lahti ja issi hoolde ning jooksuga üles kleiti proovima. Ja ma ei pidanud pettuma. Kleit on imelist värvi ning täpselt paras. Alusvooder on veniv, peal pits langeb vabalt. Kusagilt ei kisu ja on seljas väga mõnus. Ja ka pikkus osutus minu jaoks ideaalselt. Seega suur-suur aitäh Halens selle imelise kingituse eest! :)

kleidike

 

2 thoughts on “Korallroosa kleidike

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s