Uut mobiili?

Aeg on paraku seal maal, et mind kaks aastat truult teeninud nutikas hakkab vaikselt otsi andma. See tähendab aga uue telefoni soetamist ning taaskord uut väljaminekut. Aga poleks arvanud, et see uue telefoni otsimine taas nii keeruliseks võib osutuda..

Minu peamised nõuded telefonile:
* Margiks Sony xperia (neil kõigil on tava GPS olemas, ehk ei vaja internetti töötamiseks)
* Kaamera vähemalt 8Mpix
* Põhimälu vähemalt 1GB
* Hind ideaalis ei ületa 200 eurot. 
– Lapsega kodus istudes ei saa endale midagi väga fääänsit ju lubada ja ausalt öeldes mõistus ka ei luba ei tea mis summat telefoni eest välja käia.

Alguses ringi kolades jäi mulle silma Sony Xperia Z1 Compact, aga hind ületab pea saja euroga minu limiiti. Veidi veel ringi kolades leidsin enda hinnaklassi istuva Sony Xperia M2 Aqua, mis muidu andmete poolest sobiks ilusti aga tagasisidet netis vähe selle kohta.

Mõlemad on tolmu ning niiskuskindad, mis on minu jaoks suur pluss. Aga hinnavahe on ikkagi päris korralik. Kas kellelgi on kumbki neist telefonidest olemas, ning teab plusse-miinuseid välja tuua? 

Xperia_Z1_Compact_must eest nurgaga

Sony Xperia Z1 Compact

Mobiiltelefon Sony Xperia M2 Aqua pronks eest paremalt

Sony Xperia M2 Aqua

 

5 thoughts on “Uut mobiili?

  1. Mul on Nokia Lumia 1520, Navisüsteemid on minu meelest windows phonedel parim, kaamera 20 mpx, 2GB ram ja 2,2 GHz protsessor, sisemälu 32GB, mis annab mälukaardiga suurendada kuni 62GBni. Ühesõnaga ma vahetasin Xperia vastu selle ja vähemalt lähiajal tagasi ei lähe (antud eksemplar on teine Lumia). Ei tunne Androidi trikkidest puudust enam ka eriti. Tal on küll 6 tolline displei, mis on üpriski suur aga liikuva eluviisiga inimesele suurepärane, sest päikse käes on kiri ja pilt kristallselge, kaalub vähe (209 g), kaamera reageerib vahel isegi liiga kiiresti, aku laeb kiiresti ja peab nutitelefoni kohta mõistlikult kaua vastu. Vahel päevi, kui päev otsa facebookis ja youtubes ei istu. Seega mina Xperiat ei toeta :D ja need kes ütlevad et pole äppe.. noh, mul on telefon äppidest pungil ja pole millegist ilma jäänud – isegi candy crushi saan mängida!

    • Aitäh tagasiside eest :)
      Mulle isiklikult aga windows phone pole üldse meelt mööda. Olen saanud sõbranna oma näppida ning mehel on win 8 arvutil ja no ÜLDSE ei meeldi. Jääksin siiski androidi juurde, las siis teeb oma trikke. :)

  2. Mul mees ostsis just endale Sony Xperia M2 Aqua, et tema on rahul hetkel küll vähemalt. Kõige kindel niiöelda, kuna töö vastav. Kuna ma ise olen LG kasutaja siis ei oska Sonyga väga teha midagi. Välimuselt paistab igati nägus ja aku peab üldiselt hästi vastu. Muidugi uuematel aku kestab paremini aga mees istub kodus olles pidevalt telos ja öösiti laeb ainult. Ise uurisin ka Z1 Compacti, et endale sünnipäevakink teha. Eks näis Juunini on aega veel. :D

  3. Ise vist võtaks Z1. Hetkel olen ka Sony kasutaja, SP siis, ja minule väga meeldib, ma ei oska millegi üle nuriseda. Samuti windows telefonid ei ole kättmööda :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s