Igavuse peletus 2015 vol 1

Nagu ma endale uuel aastal lubasin, siis keskendun sel aastal rohkem sellele, mis mu hingele pai teeb. Ehk siis liigun värskes õhus, loen raamatuid, vaatan filme, käin kinos ja kultuuriüritustel jms. Mõtlesin igakuiselt teha ka eelneva kuu kohta kokkuvõtte. Endal ka hea pärast lugeda. Terve aasta “Hingele pai” on aga kirjas üleval “Igavuse peletus 2015”, kuhu järjepidevalt kõik kirja panen.

Alustuseks lugesin kokku 5 raamatut.
1. Kivid, tulnukad ja sekt  – Reeli Reinaus
2. Ütle seda mürgikeeli – Ann Granger
3. Mõrvahooaeg – Ann Granger
4. Külmunud muld – Ann Granger
5. Mõrv meie seas – Ann Granger
Esimene raamat tundus ausalt öeldes väga veider. Oli loetav aga mitte midagi erilist, seega ununeb varsti sootuks. Ülejäänud neli olid aga Ann Grangeri kriminullid, mis mulle aga tohutult meeldivad. Lisaks huvitavatele surmajuhtumitele ning keerdkäikudele, areneb raamatute taustal kahe peategelase vahel väike armuromaan. Et aga armuloole täpsemalt pihta saada, peaks raamatuid lugema ilmumis järjekorras, mida ma hetkel ka teen.

Kinno jõudsin ka täpselt 1 korra kuu jooksul, seda küll beebikino raames. Filmiks oli Mesilane Maia aga keskenduda oli sel korral üpris raske, sest sagimist ja lapsi oli niivõrd palju. Peab mingi hetk selle uuesti ära vaatama.

Jalutasin ma Jaanuari jooksul aga 38,25km. Oleks võinud muidugi rohkem aga lohutan end selle mõttega, et varsti on kevad ning siis on ka ilmad kutsuvamad ning energiat ehk rohkem, et pikemaid maid läbida. Praegu enamjaolt pisike ring siin samas ning siis lapsega mänguväljakule. Aasta eesmärgist puudu 961,75km!

Filmidest rääkides, siis neid vaatasin ma kuu jooksul ainult 13tk. (Eesmärk on vähemalt 12 filmi vaadata)
1. Helisev Muusika  (TV)
2. The Big Wedding  (TV)
3. Tänapäeva tuhkatriinu (TV)
4. Blended
5. The Change Up
6. Pitch Perfect
7. The Fault in our stars
8. Bad teacher
9. What to expect when you’re expecting
10. Prom Night 
11. Uptown girls 
12. Loorax 
13. A walk to remember 

Nimekirjast ainult 2 filmi on täiesti uued, mida ma varasemalt näinud ei olnud. Bad teacher ning Prom Night. Nimekirja saaks muidugi pikemaks, kui siia kõik taustaks olnud filmid lisada aga ma eelistak kirja panna vaid need, mida ma tõesti vaadanud ka olen täies ulatuses. See eest aga on siin nimekirjas mitu vägaväga head filmi, mida ma võiksin iga kell vist uuesti vaadata. :)

 

2 thoughts on “Igavuse peletus 2015 vol 1

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s