Taas veidi crocsidest

Viimasel ajal on sõprade-tuttavatega jälle tulnud jutuks ka crocsi jalanõud. Ja kuna olen saanud niivõrd mitu korda vastuseks, et kas crocs teeb ka midagi muud, peale nende klassikaliste aukudega papude, siis otsustasin teha väikese postituse taaskord crocsidest ning välja tuua endale silma jäänud isendeid.

Meeste crocsid

Valik meeste papusid

Esimesena tooksin välja need kõige vingemad talvesaapad, mis meestele vist kunagi tehtud on. Kusjuures hetkel on need väga korraliku allahindlusega ka, seega õige aeg need endale soetada. ( Allahindlus 60 eurot)
Teisena need mõnusad vabaaja jalatsid, millega suvel on kindlasti mõnus ringi lipata. Arvestades või sedagi, et need niivõrd kerged on.
Kolmandana need stiilsed kingad, mis on minu silmis eriti vinged ning hetkel jällegi allahindlusega. (Allahindlus 32 eurot)

Crocsi lastekad

Valik laste papusid

 

Laste jalanõude seas leidub veel eriti vingeid papusid. Muidugi mitmel varjandil erinevadki tüdruku-poisi papud vaid värvide poolest.

Esimesena siis need vinged sandaalid. Oleks teiste värvidega, kannaks isegi vist selliseid hea meelega. (Allahindlus 5 eurot)
Teisena need mõnusad talvesaapad, mida on väga mitmes erinevas värvitoonis. Midagi sellist peaks Matule ka järgmiseks talveks muretsema. (Allahindlus 20 eurot)
Kolmandaks need mõnusad kummikud, mida on niisamuti võimalik väga mitmes erinevas värvitoonis soetada. Ja kindlasti on plaanis mul ka Matule need soetada, et ta jalad ikka kuivad oleksid õues möllates.
VIimasena tooks välja need südametega tüdrukute sandaalid, mis sobiksid kindlasti iga preili jalga kaunistama. (Allahindlus 14 eurot)

Rääkides naiste jalanõudest, siis neid tooksin ma välja lausa kuus paari, no lihtsalt imelised jalanõud.

Naiste crocsid 1

Naiste valik vol 1

Esiteks siis minu lemmikud saapad, millesse ma olen armunud esimesest hetkest alates, kui need jalga panin. Ülikerged ja käiks nagu sussides. Samas jalgadel on soe ning kuiv. Sobivad erineva riietusega ning ideaalsed nii linnas, kui maal. Pealegi hetkel suure allahindlusega! (Allahindlus 32 eurot)

Teiseks need vinged saapad, mis on seest nii mõnusa pehme fliisiga ning lausa hellitavad jalga. (Allahindlus 28 eurot)

Kolmandaks need imelised kummikud, mis kindlasti minu garderoobi ka mingil hetkel jõuavad. Suurimad plussid on mõnusad erksad värvid ning ülikerge materjal.

Naiste crocsid 2

Naiste valik vol 2

 

Esiteks siis need kerged ja ilusad baleriinad, mida on lihtne igasugu riietuse juurde sobitada.

Teiseks need imelised varbavahe plätud. Ma enda omasid kannan ikka toas ja ootan juba väga seda aega, mil õues nendega ringi lipata saaks. Tallal olevad väikesed täpid masseerivad nii mõnusalt jalga ja jalga sobivad lihtsalt ideaalselt.

Kolmandaks need tagant lahtised Jayna baleriinad. Mul endal neid lausa 2 paari, mustad ning kuldsed. Ideaalsed ning multifunktsionaalsed jalanõud. Nendega ei pea põdema vihma ega loikude pärast. Pole muret, et tald alt ära kukub või jalanõud läbi vettivad. Või et need jalast lihtsalt ära kukuvad kiirustades, sest nad istuvad jalga ideaalselt. Neid kannan ma vahel praegugi, kui on vaja näiteks naabri juurde silgata.

Kas teie kannate crocse ning millised teie lemmikud on? :)

 

 

2 thoughts on “Taas veidi crocsidest

 1. Kummikud lastele on asendamatud. Milleks viltvoodriga kummikud ja ilma voodrita kummikud, kui supertermoregulatsiooniga voodrita kummikud sobivad käimiseks ühest lumest teiseni. Uskumatu, aga kummik ei olegi kõle-külm-kõva jalanõu. Vaid niidsokk sisse ja lumsulalompidest võib vabalt sooja jalaga läbi käia. Enne ei uskunud, kui enda kummikutega järgi proovisin.

  Samuti nö klassikalsed aukudega crocsid erinevate disainidega. Väiksem laps on umbes kahe-aastasest nüüdseks juba kaheksaseni kõik suved crocsides veetnud. Mõne aasta tagused Lego-crocsid on lausa lemmikud. :)

  Ise kannan tööl sisejalatsitena musti neutraalseid klassikalisi crocse – jalg ei higista, on pehmes jalatsis, aga hästi toestatud.

  Samuti suvel oma majas ja aias – millega sa veel mugavalt aia vahet käiks? Ikka Crocsidega :)

  Ainult kiidusõnad :)

  • Nii tore, et ma ei ole ainus andunud fänn. No tõesti, imeline materjal! Mul talvesaapad ka crocsi omad ja no paremaid saapaid pole olemas, ausalt. :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s