Veebruari jutunurk

Mul on jätkuvalt inspiratsiooniga pisut kehvad lood. Ei ole jaksu ega tahtmist mitte midagi teha, tahaks ainult magada. Ilmselgelt on kevadväsimus ikka eriti kurjalt mu sel aastal ette võtnud. Ja kui veidigi jaksu on, siis suunan selle loomulikult koristamisse, et veidigi inimlikum elada oleks. 4 looma, mees ja laps suudavad aga niivõrd palju elamises segadust korraldada, et päris puhtana hoida on seda ikka tükk tegemist.

Hetkel olen muidugi täiesti lugemislainele end sättinud, ehk siis iga vaba hetke ma lihtsalt loen. Peale ärkamist, päeval Matu une ajal, enne magama minekut ning kõige selle vahe peal ka, kui vaid vaba hetk tekib. Praegu loen enamjaolt tahvlist Elisa Raamat appi vahendusel. Maksan aga oma kuutasu ning loen. Nüüd on plaanis väike vaheaeg teha ning tasuline konto mõneks ajaks sulgeda, sest riiulisse on kogunenud päris mitu tavalist raamatut, mis lugemist vajavad. Ja paratamatult kui appi eest maksta, siis ikka võtad loed sealt, mitte ei haara raamatut riiulist.

Kui blogist rääkida, siis avastasin, et mul on juba üle 300 postituse valmis “meisterdatud”, võib uhke olla. Ja varsti täitub 20 tuhat lugemist, mis on minu jaoks tõeliselt-tõeliselt üllatav number. Hakkasin ma seda blogi ju vaid endale ning sõpradele kirjutama, nüüd on aga hunnik teisigi lugejaid ajapikku tekkinud ning see tekitab tunde, nagu mul oleks lausa kohutus aegajalt paar ridagi kirja panna.

Neljapäeval käisime Matuga taas linnas. Jalutasime Kaido emaga Kadrioru pargis suure ringi ja peale seda Solarises Lidos söömas. Ja siis sain mina paar vaba tundi vaid enda jaoks ning Matu läks oma ainsa onuga esimest korda kvaliteetaega veetma. Ehk siis nemad jalutasid paar tundi ringi ning mina sain lõpuks kinno minna. Filmiks loomulikult Viiskümmend halli varjundit, ikka kõige populaarsem ning kõneainet tekitavam. Olin ennast eelnevalt ette valmistanud, et tegemist on nagunii tõelise kamarajuraga ning päris selline see ei saa mitte mingil juhul ollagi, nagu enda peas valmis mõelnud olin. Raamatute järgi tehtud filmid on alati paras jura võrreldes raamatuga. Siin kohal ütlen ma vaid aga ühe sõna, WOW!!! Ma tõeliselt armastan seda filmi ning see oli üle ootuste hea minu silmis. Terve filmi oli pinge sees ja ootasin mis edasi, kuigi olen raamatut lausa kaks korda lugenud ja tean, mis edasi saama hakkab. Emotsioonid olid filmi lõpuks nii ülevoolavad, et ei teadnud kohe, mida ette võtta. Hea meelega oleks paar korda jutti veel seda filmi vaadanud. Aga asi on tõepoolest maitses ning kõigile ei saagi see film sama moodi meeldida. Ma ootan igatahes juba teist osa suure huviga.

fifty-shades-grey

Eesmärgiks oli sel aastal vähemalt 3x kinos käia, nüüd siis on kolm korda täis. Neljas kord tuleb juba 25. veebruaril, kui lähen külakeskusesse filmiõhtule, sel korral vaatame “1944”, mida ootan juba suure põnevusega. Raamatutest on loetud 2/5 aastanormist. Filmide vaatamisega muidugi olen ree peal aga nende jaoks eriti aega ega tahtmist hetkel ei ole. Eks mingi hetk kaob lugemismaania ära ja asendub filmidega, see on mul alati sedasi olnud.

10450856_10203993560183278_4033259603692585823_n

4 thoughts on “Veebruari jutunurk

  1. Oijah, ma olen ka see eelarvamuste küüsis vaevlev inimene, kes ei viitsi ei lugeda, ega vaadata. :( Samas on ka nii palju poitiivseid hinnanguid, et peab vist ise ka, kui tuhin peale tuleb, lugema ja ootama dvd ära. Saab ise arvata, mitte oletada.

    • Kindlasti tasub. Vaata kõige pealt film ära ja siis näed, kas tahad lugeda või mitte. Paljud on peale filmi nägemist raamatu järele haaranud. Filmis on paljud osad ju siiski välja jäetud, seega pärast lugedes on palju üllatusi :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s