Igavuse peletus 2015 vol 2

Kätte on jõudnud viimane Veebruari kuu õhtupoolik ning aeg on kokku võtta viimase 28 päeva tegemised.

Kokku lugesin Veebruari jooksul 6 raamatut. See teeb sel aastal kokku 11 raamatut, seega 13 raamatut veel eesmärgi täitmiseni.
1. Kes teisele auku kaevab – Ann Granger
2. Kuidas elad, Ann? – Aidi Vallik
3. Mis teha, Ann? – Aidi Vallik
4. Leinalilled – Ann Granger
5. Sobiv paik surmaks – Ann Granger
6. Keeruline juhtum – Darja Dontsova

Esimene, neljas ja viies on nagu ikka, Ann Grangeri kriminullid. Õnneks või kahjuks on neid veel terve hunnik lugeda, seega tegemist jagub. Granger kirjutab jätkuvalt väga mõnusalt ning saladuslikult. Teine ja kolmas on Aidi Valliku looming, millega peaks enamus eestlaseid kursis olema. Jätkuvalt väga väga head raamatud ning mõnus kerge lugemine. Kuues raamat on vene kirjanik Darja Dontsova sulest tulnud irooniline kriminaalromaan “Keeruline juhtum”. Järjekordne kirjanik, kes mulle kohutavalt meeldib. Samas ta on selline kirjanik, et ta kas meeldib sulle väga või ei meeldi üldse, eriti vahepealset olla vist ei saagi. Samas on tal välja tulnud väga-väga palju erinevaid raamatuid, seega ju siis lugejaskonda ikka jagub. Ühtlasi kui kellelgi mõni tema raamat jalus on, siis võib teada anda ;)

Sarjadest vaatasin ära Jaanuari-Veebruari jooksul Nullpunkti, mida on tervenisti kuus 45 minutilist osa. Suht mõnitamisena tundub küll seda kirja panna :D

Kinno sattusin ma Veebruari jooksul tervenisti 3x. Ehk siis olen oma eesmärgi juba täitnud (3x kinno jõuda aasta jooksul).
1. Nullpunkt 
2. Viiskümmend halli varjundit
3. 1944

Peab mainima, et kõik kolm olid lihtsalt super ja paitasid väga minu hingekeeli. Esimest ja viimast käisin vaatamas meie väikeses külakeskuses, kus toimub 2x kuus kinoõhtu, seda tänu kinobussile. Nullpunkt oli sarjade näol minu jaoks juba tuttav, kuid ilma reklaami ning muude pausideta oli seda lihtsalt super ühe jutiga vaadata. Tuleks põhikoolis kohustuslikus korras näitama hakata. Ehk muutuks siis asi veidigi paremaks. Nüganen on aga lihtsalt fantastiline! Suur kummardus talle selle eest, et ta nooremale generatsioonile ajalugu sedasi lähemalt tutvustab ning täpsema pildi silme ette loob. Silma kippus igatahes vahepeal nii märjaks, et pilt kippus vägisi uduseks minema. Ja seda ma olen juba öelnud eelnevas postituses, mida ma varjunditest arvan. Meeldib-meeldib-meeldib!

Jalutasin ma Veebruari jooksul 41,13km. Veidi parem tulemus, kui Jaanuaris aga niru ikka. Samas praegu on väljas muda põlvini (meil siin külas tavaline külavahetee), seega väga ei saagi ei tea mis maid läbida. Ootan juba kuivemat ja soojemat aega (ja uk-sse minekut, seal saab rohkem ringi liigutud!). Aasta eesmärgist puudu 920,62km!

Viimasena filmid, mida sai see kuu vaadatud 12tk. 
1. Divergent 

2. Men, Women & Children 
3. Carrie (2013)
4. 50/50 
5. Alexander and the Terrible, Horrible, No good, Very bad day
6. Monsters Inc
7. Monsters University
8. Autod
9. Autod 2
10. Turbo
11. Politseiauto Pelle
12. Ratatouille
Esimesed viis on minu jaoks täiesti uued, mida varem näinud ei ole. Carrie vana versiooni olen kunagi näinud aga uuemat versiooni nägin esimest korda. Esimesed kaks meeldisid mulle tõesti väga. Ootan juba Divergenti järjefilmi. Teine film oli tõeliselt elu üle mõtlema panev ning näitab ehtsalt, kui palju võib mõjutada ühe inimese käitumine teiste elusid. Soovitan kindlasti kõigil vaadata aga seda siis, kui on rohkem aega süveneda, mitte muu tegevuse taustaks mängima. :) Noh ja multikad on kõik eelnevalt mitu korda vaadatud aga need on lihtsalt nii mõnusad, et võib ju veel vaadata. Eriti kui lapsed majas :D

Kui aga kuu kokku võtta, siis selles kuus oli minu põhirõhk ilmselgelt lugemisel. Mu motivatsioon midagi teha on jätkuvalt täiesti null, seega ma igal võimalusel olen hoopistükis vedelenud ja lugenud. Näiteks pea iga Matu lõunauinak. Kuigi on nii mõnigi kord ette tulnud ka see, et magan hoopis koos temaga lõunat. Samas minu jaoks suur asi on ka 3x kuu jooksul nö kinno jõuda. Tavaliselt ei ole last kusagile panna või ei näidata kinokavas midagi sellist, mis väga tõmbaks vaatama. See aasta aga hakkab neid häid filme nagu seeni peale vihma tulema. Muretse või sponsor, ei kõiki saaks kinno vaatama minna :D

Kohtumiseni juba Märtsis :)

One thought on “Igavuse peletus 2015 vol 2

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s