Väike üleskutse

Tere kõik see pere, kes mind piilumas käivad. Teeks teile väikese üleskutse!

Teatavasti on juba sel pühapäeval ees ootamas üks ilus päev, kus on au sees just nimelt naised. Sel puhul olen juba kolmandat aastat jutti Suur-karja tänaval (Coffee inni kioski juures) abis lilli müümas. Siin ongi üleskutse teile, saatke kõik meie juurde lilli ostma! Valikus on palju erinevaid tulbisorte, mis kõik on täiesti siin samas eestimaal ühe maailma kõige vingema härra hoole all kasvanud. Kahjuks vanadus tükib peale ja see kevad ongi tema lillekasvataja karjääri viimane, seega see oleks talle ühtlasi ka tõeliselt mõnusaks austusavalduseks.

Käsi südamel võin öelda, et tegemist on tõesti täiesti värskete lilleõitega ning on iga senti väärt. Ja vaasis püsivad kindlasti kauem, kui vaid paar päeva. Toetagem eestimaist ning eesti tegijaid!

Pildike eelmisest naistepäevast

Pildike eelmisest naistepäevast

Ps. Üleskutse on eelkõige selle pärast loodud, et paljudel ei ole õrna aimugi, et Suur-karja tänavalt on võimalik osta imeilusaid lilli. Peale meie on seal tegijaid veelgi ning usun, et teistel leidub kindlasti lettidel ka nartsisse. Ootan teid kõiki!

2 thoughts on “Väike üleskutse

  1. Oi kuidas ma tahaks Eestist lilli osta :(
    Just kõndisin üleeile lillepoest mööda.. 5 tulpi 9 eurot, hea et ma seal samasl atakki ei saanud :D:D

    • Uhh.. pea 2 euri tulbi eest, päris mõnus.. Rääkimata sellest, et poodides olevad lilled on külmas seisnud ning ei ole nii värsked.

      Ega eestis ka kohati need lillede hinnad ikka jõhkrad ja tihtipeale peab tükk aega valima, enne kui enamvähem värske õie leiad, mis järgmine päev ära ei sureks, vaid kauem vaasis ilus püsiks.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s