Veebruari viimasest nädalast

24. Veebruaril oli Kaido vennal sünnipäev. Kuna see on ühtlasi ka vaba päev, otsustas Kaur teha väikese sünnipäevapeo Laagris erasaunas. Väike oli see tõesti, vaid meie kolm + Kaur ja Isa. Pidu pidi algama kell 12 aga nagu ikka, jõudsime kohale ikka veidi hiljem. Alguses enne minekut hakkas Matu riide panekuga trallitama ning siis läks poes kauem aega, kui planeerisime. Igatahes polnud sellest hullu midagi, sest Kaur ja Isa olid ka alles veidi enne meid kohale jõudnud.

Alguses nautisime niisama seltskonda ja ajasime juttu ning siis sõime head ja paremat. Matu arvas, et neid salateid ja kartuleid võime me ise süüa, kui tahame. Seega andsin talle hoopis püreed. Ta oli üldse väga ulakas meeleolus ja jutustas, turnis ja kilkas seal ikka hoolega. Lõpuks suundusime meie kolmekesi ujula ossa ning isa ja Kaur jäid puhkeruumi.

Kõige pealt dušši alla ning sukeldusime siis kolmekesi koos mullivanni. Oh Matul oli nalja nabani ja möllas seal ikka mõnuga. Vahepeal käis Kaido tiiru ujumas. Siis sain mina ujumas käia. Ja siis käisime Matuga kahekesi saunalaval ka tsillimas. Kuuma oli ca 85 kraadi. Noh ja peale sauna mõnnasime veel tükk aega mullivannis. Vahepeal läks Kaido saunast välja ja siis tuli Kaur asemele (Isal on käeluus mõra ja ta ei saa veemõnusid ise nautida, seega keegi pidi talle ju seltsiks olema). Tema muidugi käis aga sauna ja basseini vahet ja Matu aga piilus, mis see onu teeb seal. Lõpuks väsis Matu nii ära (olime ikka üle tunni aja seal juba hullanud), et panin ta riide ja viisin Kaido kätte. Tema siis andis poisile süüa ja mina läksin nautisin veel niisama mullivannis ligunemist ning lobisesime Kauriga. Viie paiku lõpuks kobisime ka välja sealt. Rääkisime veel veidi juttu, sõime kõik kooki ning hakkasime minekule sättima. Matu jäi tugitoolis istudes magama, kuni meie end valmis sättisime. Muidugi enne autosse minekut ärkas uuesti üles ja siis tsillis veel mõnda aega toolis, kuni 18:30 paiku lihtsalt ära kustus.
Ujula

Peale ujulat suundusime korra Magistrali keskusesse. Käisin kiirelt apteegis ning poes ning siis viis Kaido mind Tallinna lastehaiglasse Leenule ja pisipõnnile külla. Jätsin jaki autosse, et kiiremini saaks ja ei peaks garderoobiga mässama. Kahjuks sain seal vaid pool tunnikest olla ning siis tuli Kaido järele ning suundusime koju tagasi.

Koju tulles Matu ei ärganud. Tõstsin ta autost siis tuppa diivanile ja mõtlesin, et las tukub veel, nagunii õigepea ärkab. Kui ta ka tunnike hiljem polnud veel ärganud, võtsin tal õueriided seljast ning tõstsin ta voodisse ümber.. noh.. sinna jäi ta kuni kella 8:40ni hommikul, mil ta väga rõõmsatujulisena ärkas ja tahtis kohe tegutsema hakata.

25. Veebruar oli meil selline mõnus tsill kodune päev. Mängisime koos Matuga ja meil oli hea olla. Õhtul tegin söögi valmis ja sõime koos õhtust. 19:40 ajal tabas mind aga ebameeldiv üllatus. Olin täiesti ära unustanud, et kell 20:00 pidi külakeskuses kinoõhtu toimuma ja jala ei oleks ma sinna mitte kuidagi enam jõudnud. Kiire kõne naabrinaisele ning õnneks oli ta nõus mind ära viskama. Siin kohal suured kummardused ja tänud talle. Seega viskasin kiirelt riide end, tegin meesperele musid ning tormasin naabri juurde ja kinno.

Filmiks oli sel korral “1944”, mida ma olin tegelikult juba kuu aega oodanud aga tänu igasugu muredele läks sel päeval lihtsalt täiesti meelest. Oh ja see film oli igatahes väärt kiirustamist! Tõeliselt hästi tehtud film emotsioonid lõid täiega pea kohal kokku. Poole kümne paiku lõppes film ära ning siis sain õhtu lõpetuseks teha ühe väikese jalutuskäigu koju. Kell 10 jõudsin ilusti koju, nagu korralik inimene kunagi ja mehed võtsid mind koos väga rõõmsalt kohe vastu. Fantastiline päev igatahes!

Ja kuu lõpp möödus edasi vanas rütmis, ehk päevad läbi Matuga kahekesi kodus mõnuledes, lugedes ja filme vaadates. Oh kuidas ma armastan neid lihtsalt olemise päevi :)

DSC_2706

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s