Linna Parim teenindus?

Käisime eile peale pikka päeva Peetri Selveri Subways söömas. Nagunii oli vaja poest Matule ühtteist osta ja mõtlesime siis seal väikesed võileivad süüa, et ei peaks kodus vaaritama kukkuma.

Jõudsime sinna umbes 8 ajal ja meie ees oli veel mitu inimest, seega võtsime aga sappa. Siis muidugi saime üllatuse osaliseks, et saiad on otsas. Teenindaja vabandas väga viisakalt ja ütles, et kui meil veidi aega on siis võime oodata. Uute saiade valmimiseni pidi minema ca 15 minutit. Teised inimesed kiirustasid selle peale minema aga kuna meil kiiret ei olnud, mõtlesime jääda. Teenindaja pakkus veel väga viisakalt, et võibolla soovime võikude asemel hoopis salatit, selle saaksime kohe ja ei peaks ootama. Otsustasime siiski veidi oodata, veerand tundi ei tapa.

Veerand tundi hiljem kuulsimegi ahju piiksumist ning saime oma tellimused sisse anda. Teenindaja oli väga armas noor naisterahvas, kellel oli asi ilmselgelt väga mõnusalt käpas. Võikud valmisid niivõrd kiirelt ning teenindaja tänas meid mitmeid kordi ootamise eest. Lõpetuseks pakuti meile võikude kõrvale ootamise eest veel tasuta joogid. See oli meie jaoks väga üllatav pakkumine, tavaliselt ikka eestis sellist asja juba ei kohta. Meie õhtu muutis see teenindus ning suhtumine aga palju palju paremaks. Väga mõnus on tunda, et firma austab oma klienti ning kliendi aega niivõrd suurel määral, ning on leidnud enda kollektiivi tõesti niivõrd meeldiva(d) töötaja(d). Kaido ütles, et ka eelneval kahel korral, kui ta on käinud sealt võikusid kaasa ostmas, oli klienditeenindus samaväärselt hea. Seega hoiab vähemalt Peetri selveri Subway väga ühtlast taset.

Siinkohal tahakski aga eelkõige tänada seda imetoredat noort teenindajat, kelle nimeks oli vist Annely (pead ei anna) ning kes tõesti tegi meie õhtu ilusamaks! :)

Teie võite aga kirja panna oma kogemused, kus olete parima või halvima teeninduse osaliseks saanud :)

2 thoughts on “Linna Parim teenindus?

  1. Kusjuures, täiesti nõus, seal tõesti 99% hea teenindus. Ühel korral sain halba suhtumist, kui läksin 21.50 (vist panevad 22 kinni) ja siis neiu vaatas mind küll nagu ma oleks maailma kõige nõmedam inimene ja puhkis iga mu soovi peale. Tal veel seal laua taga ootas ilmselt oma noormees, nii, et lootis kiirelt plehku panna. Tulin isegi vastu ja tellisin ainult neid asju vahele, mis tal parasjagu seal ees olid, ei palunud tal hakata juurde lõikama ega midagi. Aga see ka ainus kord, kus selline kogemus, enamasti ikka super koht!

    Kus veel on super suhtumine, on Solarise myfitness. Jessus, kui ägedad treenerid ja teenindajad ees lauas. Ükski küsimus pole loll ja kõik on neil selge kui seebivesi, no tõesti nii hea tunne iga kord nendega rääkima minnes või midagi küsides.

    • Sellised teenindajad on kulda väärt! Saatsin ka Subwaysse kirja palvega veelkord seda teenindajat tänada ning tunnustada. Lubati seda kindlasti teha. Eks see innustab teda veelgi parem olema :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s