Fotoväljakutse esimene nädal

Nii. nagu oktoobriski, võtan ma ka Märtsi kuus osa väikesest fotoväljakutsest. 28 päeva jutti iga päev erinev teema ja erinev uus pilt. Nüüd ongi aeg esimene nädal kokku võtta. Üldjuhul oli minu jaoks päris kiire ning tegus nädal, pildistanud ei ole nii palju juba ammu.

Esimeseks päeva ülesanne oli teha endast väike selfi. Küll ma nuputasin nii ja naa pidi ning otsisin ka netist ideid, sest lihtsalt tavalist “olen ilus” klõpsu ma ka teha ei soovinud. Lõpptulemusena tuli idee ennast “poolitada”. Ehk siis pool pead/nägu oleks nagu alles voodist välja roninud ning teine pool on siis ära lakutud lammas. Pilt ei tulnud muidugi üldsegi päris see, mis ma arvasin aga võib siiski rahule jääda. Ideed kavatseme aga sõbrannaga tulevikus paremate piltide tegemiseks kindlasti ära kasutada.

Päev 1

Self portrait 

Teise päeva ülesanne oli “In my bag”. Taaskord tundus igav lihtsalt koti sisu välja laotada ja üritasin ikka nii ja naa pidi asjale läheneda. Lõpuks käis sõbranna mõnusa idee välja ja väikese kohendusega seda ka kasutasin.

In my bag

In my bag

Kolmas ülesanne oli kohutavalt-kohutavalt keeruline. Teemaks “hirmud” ja mul on päris mitu kohutavat hirmu, mida on aga raske pildile tuua. Esiteks ma kardan pimedat, teiseks ma kardan lähedasi meeletult kaotada (ikka nii, et iga telefonikõne paneb mind võpatama) ja kolmandaks ma kardan kogu aeg Matu pärast. Veidi asju läbi mõeldes jõudsingi selgusele, et Matu on minu suurim hirmude allikas, sest tema pärast tunnen ma hirmu küll enamvähem miljon korda ööpäevas. Seega pildile tuli püüda härra Tarvo Matthias isiklikult.

Biggest fear

Biggest fear

Neljandaks teemaks oli “Sweet Tooth”. Jällegi ragistasin ajusid ja ei tahtnud kasutada sarnast ideed nagu teistel. Lõpuks sündis selline foto. Meega roosiõie tee ning kevadlille ning Valeri küpsised. Täiuslik pärastlõunane snäkk raamatu kõrvale.

P30583302

Sweet tooth

Viiendal päeval tuli pildile püüda aga mingitsorti segadus. Kuna mul oli aga pikk päev linnas ning nii mõnigi hea idee napsati nina alt ära, siis sukeldusin pärlikarpidesse ja loopisin neid veidike laiali, et pildimaterjal kätte saada.

P30783422

A mess

Kuuendal päeval oli teemaks vari. Mõtlesin, mis ma mõtlesin, ükski idee ei tundnud kuidagi sobivat. Lõpuks otsustasin pildile saada oma ilusa roosi varju. Ehk siis taskulamp kätte, vari seinale ja kaamerat klõpsima. Tulemus sai selline.

shadow

Shadow

Viimane ehk eilne teema oli vist selle sarja kõige raskem – Jump. Päeval polnud ma jälle kodus ja õhtul jäi juba laps magama, enne kui jõudsin kassid karglema panna. Ragistasin siin ajusid, et mida teha, kuni mu pilk jäi pidama riiulil. Sealt vaatas mulle vastu tore üles keeratav pingviin, mis täitsa ise rõõmsalt hüppab üles keerates. Siin kohal suured tänud Annale ja Darjale, kes Matule selle sünnitusmajas kingituseks tõid. Seega hakkasin aga pingut keerama ja klõpsima. Pilte sai tegelikult terve hunnik aga lõpuks suutsin siiski selle ühe välja valida ja ei hakanud neid omavahel kokku kleepima.

jump 2

Jump

Sellised said siis minu esimese nädala pildid. Üritan ka kolm järgnevat nädalat ilusti vastu pidada.

Nüüd aga toon välja iga päeva kohta 3 lemmik pilti, et ka teisi tegijaid tunnustada. Aitäh teile!

Päev 1

Self portrait

Päev 2

In my bag

päev 3

Biggest fear

Päev 4

Sweet tooth

päev 5

A mess

Päev 6

Shadow

Päev 7

Jump

 

 

 

 

 

One thought on “Fotoväljakutse esimene nädal

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s