Väljakutse kolmas nädal

Ja linnulennul ongi möödunud juba ka fotoväljakutse kolmas nädal, seega on aeg järjekordne vahekokkuvõte teha ja lemmikud välja tuua.

Esmaspäeval oli teemaks “Välguga”. Katsetasin erinevaid läikivaid pindu ja esemeid, valituks osutusid metallist kõrvarõngad.

with flash

With flash

Teisipäene ülesanne oli pildistada kevadlilli. Käisin pool päeva väljas ringi kaamera näpus aga tee mis sa tahad, kusagilt lilli ei suutnud leida. Peale poisi lõunaund läksime uuele ringile lilli otsima. Sel korral edukalt, leidsime naabrinaise aiast lumikellukesed :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Spring flowers

Kolmapäevaseks teemaks oli “New beginnings”. Selle pildi sain kätte juba varahommikul Laagris jalutades. Hommiku ning kevade algus. Sügis ja kevad on käed põiminud.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

New beginnings

Neljapäeval tuli pildistada midagi käsitsi tehtut. Ma ei pidanud kaua mõtlema. Otsisin ehtekohvri välja ning võtsin sealt käekellad. Pildistasin nii ja naa pidi ning valisin ühe piltidest lõpuks väljakutse jaoks välja.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Something handmade

Reedel oli teemaks “Sparkling”. Esimene mõte oli kohe pildistada kivikestega ehteid. Siis aga hakati jutti ehtepilte lisama. Järgmisena mõtlesin särapulbrile ning sellega kaetud esemetele. Taaskord aga jõuti minust ette. Lõpuks võtsin kapist säraküünla ning pildistasin seda. Seda ideed oli ka juba kasutatud aga pisut teises võtmes. Imestasin isegi, et suutsin selle kaameraga välja võluda säraküünlast pildi, millega võin päris rahul olla. Neljast kaadrist kolm jäid alles ja valituks osutus esimesena klõpsatud pilt.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sparkling

Laupäevaseks teemaks oli “Upside down”. Küll ma nuputasin, mida ja kuidas teha. Oli küll väike mõte pildistada pea alaspidi Matut aga päev sai liiga kiirelt otsa ja puudus abiline. Peale väikest nuputamist sündis aga järgnev pilt.

upside down

Upside down

Nädala viimaseks teemaks oli Linna/maa elu. Linn on minust kaugel ja maa elu pildile püüdmiseks polnud ideid ja mahti haige lapse kõrvalt. Lõpuks pildistasin oma külatänavat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

City/Country life

Nüüd aga minu lemmikud :

Päev 15

Päev 15 – With flash

Väga mõnusad teostused kõigi kolme puhul. Kõige enam jäi aga silma see imeilus kollane tulp. Kevad poeb hinge :)

Päev 16

Päev 16 – Spring flowers

Värvid ja mesimummud! Kadedusest Roosa-lilla-valge kirju, et minu aias ükski lill veel pead tõstnud pole :)

Päev 17

Päev 17 – New beginnings

Uue raamatu algus, värsked kaselehed ja õigepea ilmavalgust nägevad beebi, no mis siin üldse lisada. Kõik on ju vägagi uued algused. Kuigi ka selle teema alla sattus meeletu hulk imetoredaid teostuseid ja valikut teha oli raske.

Päev 18

Päev 18 – Something handmade

Kõik, mis käsitsi tehtud, väärib suurt aplausi. Seega oli väga raske välja valida vaid kolm pilti. Otsuse tegin südame järgi, mis kõige armsam tundus. Aga suured kiitused kõigile isetegijatele! :)

Päev 19

Päev 19 – Sparkling

Sellist kaktust tahaks endale ka! Ja need kristallid ja sädelevad jalatallad.. no ei vaja lisakommentaare. Lihtsalt imeilusad pildid!

Päev 20

Päev 20 – Upside down

Lapse pilt on minu arust väga lahe idee. Kuigi autor ise sellega just kõige paremini rahule ei jäänud, siis mulle idee väga meeldib. Luige pilt väärib aga aplausi juba värvide ning luige suursugususe pärast. Väga hea teostus ja paneb pikalt mõtlema, kuidas seda nüüd vaatama peaks hakkama. Ja viimane pilt jooga asendist on ka pihtas põhjas, arvestades teemat.

Päev 21

Päev 21 – City/Country life

Peab mainima, et kõik kolm pilti tekitasid minus sellise ehtsa maa tunde ja tahtmise heina sisse möllama minna ning õhtul küdeva ahju ees teed juua. Kollased kummikud ja lipsud on aga vaieldamatud lemmikud :)

Suur-Suur tänu kõigile imetoredate piltide eest ja edukat vastupidamist veel viimasteks päevadeks :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s