Otsingusõnad

Mõtlesin teha väikese postituse sellest, milliste otsingusõnadega minu blogini on jõutud. Ajaperioodiks on 3 kuud ja mõned on ikka eriti veidrad.. (Nimekirjast jätan välja kõikvõimalikud otsingud, mis mu bloginimele viitavad.)

plaaniline keiser – Kui see on meditsiiniliselt vajalik, siis lase käia. Niisama “ma kardan end välja venitada” hirmu pärast ei poolda. Keisri kohta saad täpsemat infot juba enda ämmaemandalt endalt.
parim vanker – Täiesti maitse asi. Eelkõige tuleks oma vajadused kirja panna ning siis nende järgi hakata otsima. Mina leidsin enda jaoks just nimelt sedasi parima vankri, milleks on Tako Acoustic.
haiglakott (mitu erinevat otsingut) – See on kirjas siin : Haiglakott.
beebiblogi – Väga beebiblogi see just ei ole, sest enamjaolt räägin kõigest muust, kui oma põnnist. Ja ega pooleteist aastast enam väga beebiks ka nimetada ei saa.
lapsega inglismaale elama – Miks ka mitte! Soovitan kindlasti enne netist üles otsida eesti kogukond ning uurimustööd teha, et kuidas sinu soovitud piirkonnas asjad käivad ning on. Inglismaal on palju eestlaseid, kes kindlasti on nõus aitama. Meile seal meeldib :)
itk külastus – Külastusajad on välja toodud siin. Eeldan, et mõtlesid seda.
mis beebiga reisides kaasa võtta – Aastasega reisile
pärast palavikku ikka viril – 
Helista arstile!
kangadzungel – Eesti oma kangapood. Eelistame eestimaist! www.kangadzungel.ee
aastase lapse põhitoit on rp – Ee, aastase lapse põhitoit peaks olema juba sama, mis ülejäänud perekonnal. Raputa see titt sealt rinna otsast ära ja anna talle süüa!
vastsündinu asjade nimekiri – Kirjutasin sellest siin : beebiasjade nimekiri
beebil kõht kinni – 
Esimese asjana lapsele keedetud vett sisse joota. Ju siis jääb vedelikust väheseks. Teiseks, kui laps lisatoiduga alustanud, siis anda talle näiteks ploomipüreed, mis pehmendab kõhtu. Pideva kõhukinnisuse puhul tuleb üritada selgusele jõuda, mis seda põhjustab. Lisatoiduga alustanud lapse puhul välistada kõhtu kinni ajavad toiduained. RPA lapse puhul üritada vahetada piimapulbrit, see võib mõjutada. Pisikese RP lapse puhul piimhappebakterite kuur ning keedetud vesi lisaks.
britta kook eesti pagar – Minu lemmik!
pesukaru lemmikloomad – Väga lahedad tegelased. Aga arvestama peab, et lemmikul peab olema suur puur või paremal juhul eraldi tuba. Ning et ta võib päris palju pahandust teha. Lisaks on pesukarud väga energilised ja vajavad palju liikumist ning tegelemist.
milline vankritekk – Täitsa maitseasi. Selleks võib olla mõni armas fliistekike, mõnus kootud tekike või kasvõi baikatekk. Hea võimalus lasta mõnel lähedasel nt katsikukingiks armas omanäoline katsikutekk kududa. Matule kudus armas sõbranna imemõnusa sinise teki vankrisse.
kollide kompanii dressid – Neid tahaks küll Matule. Kui leiad kusagilt, anna meile ka teada!
kas keisrilõige või loomulik sünnitus – Kindlasti loomulik sünnitus!
lenovo yoga tahvelarvuti – Piisab ühest sõnast, PARIM! Aku on super, vastupidavus on super ja kasutusmugavus on super. Matu on üritanud sellest mitmel moel juba vabaneda, on suutnud ära lõhkuda ka laadja otsa. Aga tahvel töötab nagu kellavärk!
kaua voib lapsel palavik olla 38,5 – Kui lapsel on palavik olnud kolm ööpäeva üleval, tuleks pöörduda perearsti poole. Tegemist võib olla mingi põletikuga, mis vajab ravi.
üürikorterid valgas – Ei oska kahjuks aidata. Pead ikka kuulutusportaale jälgima.
millist voodit osta beebile – Soovitatavalt ikka beebivoodi. Nali naljaks, iga inimene peaks valima voodi enda vajadustele vastavalt. Tänapäeval on valik suur ja voodite värvierinevus, suurus ning kvaliteet väga erinev. Minu peamine nõue oli, et saaksin voodil ühe külje maha võtta ning selle vastu enda voodit asetada. Leidsin sobiva voodi beebimaailmast.
Kullerkann Ellu – Parim ämmaemand!
frozen raamatu kokkuvõte – Ei oska aidata, pole seda raamatut isegi näinud mitte.
ibumetin ja rasedus – Rasedad peaksid vajadusel manustama siiski paratsetamooli. Kuigi arstid on korduvalt öelnud, et pigem üks ibumetin, kui kannatada valu. Lapsele mõjub valudes närviline ema hullemini, kui see väike kogus valuvaigistit, mis lapseni jõuab. Siiski seda kasutada vaid äärmisel juhul.
sinu saade – Raadio 2-s igal pühapäeval 22-00 eetris olev mõnus saade, kus loetakse ette lugejate kirju ning lastakse soovilugusid. Väga mõnus saade, mille saatel vanasti palju pühapäevi sai mööda saadetud.
beebi kojutoomiskomplekt – Valida vastavalt ilmale ning endale soovile. Talvebeebil kindlasti soe kombe ning paks müts lisaks tavariietele. Soojemal kevadel/sügisel fliiskombe ning õhem müts lisaks tavariietele. Suvebeebil suvemüts, body-püksid-pluus või kleidike-sukapüksid/retuusid, jala otsa muidugi papud või sokid. Turvahällis võib vajadusel ka väikese tekikese veel lisaks peale panna.
lapses võimäärded – AHH?
magda misjonipood – 
Tallinna üks toredamaid komisjonipoode. Omalt poolt kindlasti soovitan külastada!
vankrile uued veljed – Küsida poest, kust vanker sai ostetud. Või poest, mis selliseid vankreid parasjagu müüb. Mina sain enda Takole uue velje koos rehviga 101 lapsevankrit poest, kust ka vanker ise oli soetatud.
coffee in töötamine – Pole just unistuste töökoht ja omalt poolt ei soovita.
beebi haiglakott – Kas siin on mõeldud nüüd sünnitusmajja minekuks haiglakotti või beebi jaoks, kes peab haiglasse minema? Beebile tuleb ikka mähkmeid, mänguasju ning vahetusriideid kaasa võtta. Lisaks lisatoitu söövale lapsele võib võtta püreed/RPA-d, sest haigla toidud ei ole just parimad ning õhtusöök on väga varakult.
diip lastesõbralik – Väga lastesõbralik koht!
coffee in – Kohv on täitsa hea, kui barista teab mida teeb.
kas minna pediküüri – Võimalusel muidugi! Su jalad ütlevad sulle hiljem kindlasti aitäh selle hoolitsuse eest.
milline tekk beebile – Täpselt selline, nagu ise soovid. Meie poisil on hunnik fliistekke, baikatekk, kootud vankritekk ning wendre tekk. Need siis kasutusel olenevalt sellest, kui soe parasjagu toas on ning milline neist parasjagu pesu vajab.
parim rpa beebile – Oleneb täiesti lapsest ning organismist. Igale beebile sobib erinev RPA. Meie jaoks osutus parimaks Frisolac. Öösel sai Compforti ja päeval Goldi. Compfort oli paksem ja ei pidanud krooksutama, tagasiheide oli samuti minimaalne. Kõrvalmõjuna kippus kõhtu kinni panema. Selleks sai päeval Gold-i, mis vajas krooksutamist aga ei pannud kõhtu kinni. Hipp ei sobinud üldse, pool tuli teistpidi välja tagasi ning nii tagasiheide kui väljaheide haisesid väga kohutavalt. Lõpus kasutasime tavalist Aptamili, mis sobis ka väga hästi. (Jah, ei hakkagi kaagutama, et rinnapiim parim on. Seda teavad niigi kõik ja ilmselt inimesel ikkagi mure, et sellist asja googledab.)
kust leida suurt kiikhobust – Erinevatest mänguasjapoodidest. Kindlasti on olemas nii Jukus, kui ka XS mänguasjades. Kui võimalust on, soovitan aga hoopiski Karupoeg Puhhi laopoodi külastada.
oreo küpsised – Sarnased meie Domino ning Mesikäpa küpsistele. Aga meie omad on minu arust palju paremad.
kaua kestab häälemurre – Ei oska kahjuks vastata, mul ei ole häälemurret olnud :D
koerapiinaja lasnamäe – Istub vanglas!
kuumad kohvijoogid – Mine Solarise keskuses asuvasse Urban cafesse, sealt saab parimaid.
kõhukott beebile – Kui selg terve on siis väga mõnus asi reisimiseks näiteks. Või vajadusel poes või mõnel üritusel käimiseks. Meil oli Chicco You and Me kõhukott ja oleme väga rahul.
kuidas puhastada vihmakilet – Mina võtan niiske lapi ja tõmban puhtaks. Pole mingi eriline kunst.
kibestunud inimene – Vahel olen küll jah. Lollid inimesed teevad mind selliseks.
beebiasjade kott – Enamustel tänapäeva vankrikomplektidel on selline asi juba kaasas. Kui aga ei ole, siis selle jaoks sobib ka tavaline tugevamast riidest üleõlakott, kuhu vahetusriided, mähkmed ning muu vajalik kraam ära mahutada.
beebi lisatoit gaasid – Kui lisatoit tekitab gaase, siis tuleks mõneks ajaks gaase tekitanud toiduaine menüüst eemaldada.
mam lutid – Matu lemmikud!

2 thoughts on “Otsingusõnad

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s