Crocsihull ehk väike ülevaade uutest mudelitest

Nagu ikka, meeldib mulle aegajalt netis kolada ning uute toodete ning mudelitega tutvuda. Täna sattusin taas Crocsi lehele ning avastasin, et neile on jälle uued ja huvitavad mudelid saabunud, niii põnev! Mõtlesin teile ka näidata uusi mudeleid, äkki leiab keegi omale uued lemmikud just nende seast. :)

baleriinadEsiteks on Crocs turule toonud eriti ägedad värvilised ning mustritega baleriinad, millega on lausa lust ringi kõndida. Sellistega on kohe eriti mõnus teiste seast silma paista. Ja nad on nii mõnusalt kerged ning vesi ei riku neid ära, ideaalsed kevad-suve jalatsid!
Esimesed kollase sisugateised rohelise sisuga ja kolmandad nii vahvalt täpilised!

SuvisedTeiseks tooks välja väikese suvise valiku.
Esiteks on Crocs turule toonud hoopis teistsugused varbavahe sandaalid. Mõistan juba peale vaadates, et tegemist on ülimugavate jalanõudega, millega nii tänaval kui rannas “laineid lüüa”. Teiseks need mõnusad õhuaukudega baleriinad, mis on minu vaieldamatult kõige lemmikumad uute mudelite seast! Ja kolmandaks midagi neile, kes varbavaheplätusid ei armasta. Mõnusad väikese platvormiga tavalised plätud, mis on mõnusalt kerged ning jällegi veekindlad, ehk pole ohtu poolel teel tald ära kaotada (Mul on seda tavaliste plätudega juhtunud küll, et keset kõndimist tuleb tald liimist lahti ja kaob ära).

meestekad

Ka meestele on välja tulnud mitmeid erinevaid uusi mudeleid. Kolm uut mudelit on teie ees.
Esiteks need mõnusad vabaajajalatsid, mille tald on tänu erinevatele osadele väga painduv ning tänu sellele on saavutatud kõndimisel maksimaalne mugavus. Teiseks need mõnusad meeste sandaalid. Mingil põhjusel tehakse enamus plätusid ka meestele varbavahedega aga nt minu kaasale sellised üldse ei istu. Vähemalt Crocs on ka tavalise sandaali austajatele mõelnud ja välja toonud sellise lihtsa ja mõnusa mudeli. Ja kolmandaks muidugi need ilusad ja mõnusad tennise moodi vabaajajalatsid. Lihtsuses peitub võlu!

TüdrukuteleKa tüdrukute jalatsivalik on taaskord laienenud. Nagu ikka, käivad ka nemad “moega kaasas” ja seega on nende mudelivalikusse tulnud praegune tüdrukute lemmik “Frozen”. Ehk siis esimesena Frozeni teemalised Anna ja Elsaga klassikalised papud. Teiseks need mõnusad roosad sandaalid, mis käivad pealt krõpsuga ja istuvad tänu sellele jalga veelgi paremini. Rääkimata sellest, et lapsed saavad neid ise tänu sellele ilusti jalga ning jalast ära. Ja kolmandaks need mõnusad pehmete värvidega suvised klassikalised crocsid.

PoistekadKa poistele on välja tulnud mitmeid erinevaid uusi mudeleid. Esiteks mitu paari Star warsi mudeleid, millest ühe siin ka välja toon hetkel. Teiseks muidugi kõiki lemmik Cars ehk Pikne McQueen. Ja kolmandaks need mõnusad krõpsuga sandaalid.

Mida aeg edasi, seda ägedamaks Crocsi mudelivalik muutub. Kiitus uute mudelite loojatele!

Huvi pärast tsekkasin ka Soome Crocsi lehele, et meie mudeleid võrrelda. Suures osas on meil mudelid samad, seal on kohati värvivalik vaid suurem. Küll aga avastasin ma sealt kahed platvormkingad, mis mulle hirmsasti meeldivad. Sellest on hirmus kahju, et eestisse veel platvormkingi pole valikusse võetud.

PlatvormidEsimesed on siit leitavad. Ja teised on siin. No on ju ilusad?

Millised jalanõud teile meeldivad ja kust teie peamiselt jalanõusid endale muretsete?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s