Reisiärevus

Homme samal ajal istun ma juba lennukisse ning stardin inglismaa poole.

Mingil põhjusel on mul täna aga jube ärevus sees. Mul pole varem veel sellist reisiärevust olnud, nagu täna. Vb olen lihtsalt nvsest väsinud aga see näriv ärevus on nii häiriv. Isegi telekat ei saa rahus vaadata. Loodetavasti on homme parem ja saan end välja magada öösel.

Pooled asjad pakkisin täna juba ära. Kuigi ilmselt pean veel neid asju ümber pakkima, sest siin ajapikku ikka meenub, et seda ja seda oleks vaja. Noh ja samas teistpidi mõtlen, et liiga palju asju pole mõtet ka kaasa tassida, sest vanaisa lubas nagunii lapsele hunnikus uusi riideid osta. Endale võtan paar kleiti ja vahetuspesu ja sellest peaks piisama. :D

Matule panin kotti mõned vahetusmähkmed ja niisked lapid, lisaks mõned mänguautod ja patareidega mängukoer, mingid värviliste piltidega õppekaardid. Joogipudel, püreed ja tahvelarvuti lähevad ka sinna kotti. Ma küll südamest loodan, et see hulluke magab lennukis rahulikult. Aga tagavaraplaan peab ju ka olemas olema.

Suurem probleem on ära mahutada kõik need miljon maiustust, mis ma kalevi kommipoest kokku krabasin. Lisaks muud kingitused ja enda vahetusriided. Kohvrid ei või ju üle kaalu ka minna ja kõike ei saa alla pagasisse ka saata. Ühesõnaga sada häda nende pakkidega. Vähemalt on nüüd lubatud käsipagasisse võtta 2 kotti + sülelapsel võib ka 5kg kaaluv beebikott olla. Ainult ühe käsipagasiga oleks ikka väga raske hakkama saada.

Homse jooksul on vaja ära pakkida veel viimased asjad, kodu ära koristada, naabrinaisele juhised kätte jagada ja siis saame veel paar tundi lennujaamas ka tühja passida Matuga, sest Kaido peab meid ära viima ning siis minema veel auto ära viima ning tagasi tulema. Saab tore olema sellele väikesele hullule tegevust leida, ta ju ei püsi pudelis ka paigal mul.

Nüüd aga panen veel ühe laari pesu pesema, võtan suure jäätisekausi ette ning naudin mõnda filmi. Äkki siis rahunen veidi maha, muidu ei saa magama ka jääda.

 

2 thoughts on “Reisiärevus

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s