Esimesed päevad inglismaal

Esimesed päevad on lihtsalt linnulennul möödunud. Sööme, jalutame ja veedame mõnusalt aega.

Neljapäeval võtsime eriti mõnusalt. Vedelesime terve hommiku ja õde tuli ka oma pisitüdrukuga siia. Suur tütar kolis minu siin viibimise ajaks sisse, et viimast võtta puhkusest koos minuga. Lobisesime, sõime kalevi kommi ja tundsime lihtsalt elust mõnu. Peale seda suundusime välja jalutama, sest Matul tuli uneaeg ja ilm oli imeilus. Käisime ostsime uued lutid Matule (millest üks on juba ära hakitud, jubeee näriline) ja vanaema-vanaisa leidsid Matule rohelise hüppelooma ka, mis Gangnam style-li laulab. Noh, praeguseks on meil sellest pininast muidugi totaalselt siiber juba. Peale jalutamisringi tulime koju ja sõime õhtust, ning peale seda uuele ringile õue. Sel korral Matuga mänguväljakule, ta oli muidugi ülipõnevil sellest. Kokku sai jalutatud 7,95km ja päev lõppes ootamatult kiirelt.

DSC_3387

Reedel veetsime jälle mõnusa laisa hommiku ja päeval läksime välja jalutama, et Matu saaks mõnusalt värskes õhus oma une täis magada. Alguses ühele poole ja siis tulime poetasime kodus kotid maha ning suundusime teisele poole. Käisime ASDA-s shoppamas, Matu sai endale sandaalid, teksad, vabaaja püksid ja pluusi-pusa komplekti. Lisaks muidugi Pikne Mcqueeni tõukeauto, millesse ta totaalselt ära armus ja millega ringi hullab mööda elamist. Nüüd siis kodus on Matuga tõukeauto ja siin Piksega. Eile õhtul peale õhtusööki enam mängukale ei jõudnud, sest väljas läks juba pimedaks. Kokku jalutasime eile 7,38km.

Laupäeval ehk täna veetsime jälle mõnusa laisa hommiku kodus. Käisin pesemas ja peale seda tuli õde taas siia. Jätsime väikesed lapsed vanaema ja Kaido hoolde ning läksime õe ning suurema õetütrega väikesele shopingutiirule, sest õel oli väiksele lapsele riideid juurde vaja. Lisaks haarasime ühe reisivoodi poest kaasa, sest kaks päeva nädalas on väike õetütar ka siin ja siis on vaja tal ka kohta magamiseks. Peale seda tagasi koju ja siin hakkasime lõunat sööma. Matu sõi esimesena ja hakkas multikaid vaatama. Mõtlesime kiirelt ära süüa ja siis õue minna. Reaalsus oli aga see, et kui me söömise lõpetasime, siis härra magas juba tagumik uppis. Seega mängisime me hoopis ühe Saboteuri Kaido ja Melanyga ning peale seda läks Kaido mu emaga poodi. Meie Melanyga mängisime Unot, lõpetasime tulemusega 8/6 Melany kasuks. Peale seda viskasin ma pikali ja emme-Kaido jõudsid ka koju. Pikutasin seni, kuni Matu kella viie ajal üles ärkas. Siis ootasime veidi õhtusööki, sõime kõhu täis ning läksime kõik koos parki jalutama. Matu sai mänguväljakul hullata ja meie Melanyga tegime pargis ringe. Kokku jalutasime täna 5,5km.

Kolme päeva jooksul kokku jalutanud seega 20,83km. Üritame jätkata samas tempos.

Ilmad on hetkel ülimõnusad. Temperatuur küll 14-15 kraadi aga päike kütab täiega ja üpris suvine on. Niiet varbavahe plätud ja suvekleidid juhhei! Vahel on vaja pusa ka peale visata, kui tuul pisut tugevam on. Esmaspäeval lubab 17 kraadi, teisipäeval 20 ja kolmapäeval 19 kraadi, ehk siis järgmisel nädalal on suvi ootamas. Saab Matu ka lõpuks sandaalid ja lühikesed püksid ehk jalga. Ja õe aias plaanis esimene grill ka maha pidada.

DSC_3402

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s