Esimene nädal möödas

Esimene nädal on möödunud linnulennul. Ilmad on järjest paremaks läinud ja me oleme enamus vabadest hetkedest väljas veetnud.

Laupäeval jalutasime ema, Kaido ja Matuga jälle väljas ringi. Ilm oli päikeseline ja mõnus ning Matu sai oma une mõnusalt täis magada. Vahepeal haarasime tee pealt kaasa ka Costa Mochad ja siis oli veel mõnusam ringi jalutada. Üleüldiselt mulle väga maitseb Costa kohv, ka kodus joome nende kohviubadest tehtud kohvi. Kokku sai jalutatud 7,85km.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Esmaspäeval oli meil väike õetütar ka lisaks. Seega hommikul olime kodus ja veidi peale kella 12 sättisime me end õue. Seadsime alustuseks sammud pargi poole ja veidi enne parki saime ka isaga kokku. Alustuseks lapsed kiikusid ning Matu jooksis veidi ringi, kuid siis väsis Matu lõplikult ära ja jalutasime edasi, et ta saaks tuttu jääda. Võtsime rahulikult ja tiirutasime rahulikult ringi. Lõpuks haarasime tanklast kaasa võikud ja joogid ning suundusime teise parki lõunat sööma. Oh kui mõnus oli värskes õhus oma perega aega veeta ning “pikniku” pidada. Kuna lapsed magasid, siis pargist koju minna ei saanud ja jalutasime veel kanali äärde ning mööda kanaliäärt edasi Traffokani. Sealt siirdusime ASDA-sse, kus oli vaja veel miljon asja koju soetada. Muuhulgas leidsin endale imearmsa kleidi ning jänkuga mõnuda t-särgi. Leidsin ka teise imeilusa valge kleidi pitsiga aga see polnud seda hinda väärt, seega jäi minust poodi. Matu sai endale lisaks ühe paari teksapükse ning imeilusad lühikesed ruudulised püksid. Saime Melanyga poes kokku ning suundusime kõik koos lõpuks koju. Kokku jalutasime 8,53km.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Teisipäeva hommikul ärgates kirjutas õde mulle Whatsappi, et kobigu ma nüüd kiirelt voodist välja, sest me läheme Lyme parki. Ehk siis suur mägine park, kus asub ka loss, mis on ehitatud 16. sajandil. Kobisime voodist välja, sõime hommikust, jõime kohvi ning sättisimegi ennast pargi poole. Kuna ilm oli imeline ja tõotas tulla soe, siis panin Matule selga lühikesed püksid, lühikeste varrukatega triiksärgi ning sandaalid, imearmas nägi välja. Endale ka kleidike selga ning minekule. Parki saamine oli muidugi tükk tegemist, sest ühest bussist jäime napilt maha, teine buss lihtsalt ei tulnud.. ehk siis ootamine võttis aega terve tunni. Sinna kohale sõitmine ka pea 2h.. ehk siis meil oli ikka tõsine siiber sinna jõudes. Pargist endast räägin ma eraldi teises postituses. Koju jõudmine võttis ka terve igaviku, niiet koju jõudsime alles kõvasti 9 läbi. Väga pikk ja väsitav päev aga imeline ilm tegi kõik palju paremaks. Kokku jalutasime 10,41km.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Kolmapäeval, ehk täna oli meil jälle väike õetütar ka seltsiks. Hommikul ärkasime kella 8 ajal, sest Matu otsustas vinguma hakata ja mitte enam magada. Välja ta polnud ennast muidugi maganud, seega ta lihtsalt vingus terve hommiku. Asjatasime ja vedelesime siin kodus, kuni mu isa koju tuli poole 1 ajal. Siis sõime veel ja läksime koos välja jalutama. Lapsed vajusid poole tee peal ära. Täna mõtlesime siis väikese shopingutuuri teha. Jalutasime siit Urmstonisse ning käisime mitmes erinevas poes, sealhulgas Sportsdirectis. Kaidole oli jalanõusid vaja ning õnneks ta endale sobivad papud ka leidis. Lisaks leidsime Matule uued Adidas Neo papud. Tal on hetkel halli-oranziga imelised Neod aga hakkasid väikseks jääma. Ostsime nüüd numbri võrra suuremad erkkollase ja sinisega jalavarjud, lähevad tema tuulekaga ka paremini kokku. Lisaks leidsin vaid 3 naelaga talle lihtsad mustad tennised, millega kindlasti mõnus niisama ringi lipata õues. Endale sain aga teisest poest väga ilusa must-valge kleidi. Nüüd vaja sinna mõnnad retuusid ka alla leida. Lapsed muidugi ärkasid mõlemad juba esimeses poes üles. Loomapoes olid rahulikud, sest vahtisid suurte silmadega loomi. Matu sattus ahvivaimustusse küülikutest, ilmselgelt minu poeg. Aina vaatas neid ja kilkas ja seletas. Õetütre lemmikuteks osutusid kalad. Peale loomapoodi muutusid lapsed muidugi virilateks, seega oli aeg kodu poole tagasi siidruda. Muidugi hüppasime taaskord läbi ka toidupoest, koju jõudsime peale kella kuut. Kokku sai jalutatud 7,48km.

Esimese nädalaga oleme läbinud natuke üle 55 kilomeetri. Poleks arvanudki, et see number nii suur võib tulla aga olen tulemusega väga rahul. Selliseid ilmasid ei tohi lihtsalt käest lasta ning tuleb nautida ringi liikumist seni, kuni võimalik. Täna näitas kraadiklaas näiteks 22kraadi, kohati hakkas lausa palav. Paraku lubab nüüd jälle mõneks ajaks külmemat ilma, ehk siis meie hea suveriietuse aeg on mööda saanud. Ilmselt aga see meie jalutamistuhinat ei vähenda, sest Matul on värskes õhus ikka palju parem magada.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s