Lenovo tehnika

Kui te veel mäletate, siis eelmisel aastal oma sünnipäevakingituseks soovisin tahvelarvutit. Sai välja valitud Lenovo Yoga pad ja armsate sõprade abiga saingi selle omale soetatud. Esialgne arvamus oli super ja poleks rohkem rahul saanud ollagi.

Praeguseks olen kasutanud seda tahvlit 8 kuud ja mu arvamus on muutunud…veelgi paremaks! Ma ei oleks tõesti never osanud oodata, et tegemist on tõesti nii töökindla ning vastupidava imemasinaga. Varem olin kuulnud Lenovo töökindlusest, kuid nüüd näen seda tõesti oma silmaga. Matu on seda tahvlit loopinud mitmeid kordi, viimast korda alles paar päeva tagasi, millest muidugi mälestuseks ilus mõlk järel on. Niisamuti suutis ta ka pisikesed 2 kriimu tahvli ekraanile tekitada. Kõigest hoolimata töötab tahvel nagu kellavärk ning aku vastupidavus on tõeliselt hea. Kui vaadata filme või kasutada terve päev tihedalt tahvlit, tuleb korra ööpäevas laadida. Veidi harvema kasutusega saab vabalt 2-3 päeva hakkama.

Lenovo Yoga 10.1 hõbe_1

Lenovo Yoga tab

 

Nüüd aga avastasin veidi peale uue telefoni saamist, et ka Lenovo teeb mobiiltelefone. Õigemini ma teadsin, et telefone teeb aga eestist ei saanud neid varem soetada, nüüd on aga ka eestis võimalik 3 erineva mudeli vahel valida ning mul on tõeliselt kahju, et ma varem seda ei märganud. Ilmselt oleksin siis Sony telefoni asemel just nimelt Lenovo endale muretsenud, eelkõige selle töökindluse pärast.

428201413350PM_635_lenovo_s860

Lenovo S860

Eesti valikutest on hetkel minu lemmikuks Lenovo S860. Sellel telefonil pole küll maailma kõige parem RAM või parim kaamera, kuid metallkorpus ning suure mahuga aku kompenseerib teised puudused. Esikaamera 2,0, tagakaamera 8,0, võrdväärne minu praeguse (ning ka eelmise) telefoniga. Puuduseks on tegelikult ka A-gps, kuid vajadusel saaksin kasutada nagunii vana telefoni GPS-i, mis töötamiseks internetti ei vaja.

Andmete poolest kõige parem Lenovo telefon on hetkel eestis saada olevate seast Lenovo A806. 13 MP tagakaamera, 5MP esikaamera, 2GB RAM, 3G JA 4G, Sisemälu 16GB ja lisaks saab panna kuni 32GB micro SD kaardi. Ma ühendaks selle telefoni sisu ja S860 metallkorpuse ja aku, saaks enda jaoks ideaalse telefoni.

6_2_2

Lenovo A806. Eestis küll musta korpusega aga valge on alati ilusam.

 

Millised kokkupuuted teil Lenovo tehnikaga on? Olete pigem rahul või laidate?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s