Emadepäev

Sain ka lõpuks mahti, et oma emadepäevast siia kirjutada. Ma olen jätkuvalt nagu talveunes karupoeg, tahaks ainult magada ja arvutisse väga ei jõua. Igatahes sel aastal sain juba kolmandat korda ennast emadepäeval eriliselt tunda.

Esimest korda sain hinges emadepäeva tähistada juba siis, kui Matut alles oma kõhus kaasas kandsin. Käisin oma suure kõhuga veel sõbral abis lilli müümas ja olemine oli palju erilisem, kui eelnevatel aastatel. Tegelikult sain ka oma esimesed emadepäeva lilled just tol korral. Üks tuttav tuli lilli ostma ning kinkis ka mulle imeilusa kimbu tulpe.

Eelmisel aastal sain juba teist korda emadepäeva tähistada. Hommik algas imeliselt, sest Matu turnis peale ärkamist mul seljas ja korrutas aina aidääääh, aitäääääh. Oli just eelneval päeval selle sõna ära õppinud ja selle peale oli nii imeline ärgata. Mind ootas aga ees järjekordne tore päev lilli müües ja Matu läks koos issiga vanaemale-vanavanaemale lilli viima. Ja peale lillemüüki läksin mina järele ning tähistasime koos emadepäeva. Õhtul koju minnes korjas Kaido mulle koduaiast nurmenukke. :)

Sellel aastal oli aga kõik teisiti, sest emadepäeva veetsime me Matuga inglismaal ning Kaido on üksinda kodus. Endale ei oodanud ma seega midagi aga emale tahtsin küll üllatuse korraldada. Ostsin talle kingituseks lehmakesega kohvitassi (ta lemmik loom on lehm), tema lemmik kommid ning kimbu punaseid tulpe, mis on tema vaieldamatud lemmik lilled. Sel hetkel, kui ta hommikul vannitoas oli, sokutasin ma vaikselt tassi ning lilled kööki laua peale ja kadusin oma tuppa tagasi. Ja kui toast väljusin uuesti, sättis ta oma ilusaid tulpe juba vaasi ja oli niivõrd õnnelik nende üle. Oma uuest kohvitassist jõi kohe hommikukohvi ning läks väga rõõmsas olekus peale seda tööle. Mulle tuli vahepeal õde külla ning kui nad tagasi koju läksid, siis me suundusime Matuga kahekesi poodi, et midagi magusat osta ja veidigi värsket õhku saada. Koju jõudes sõime natuke ning siis läksime Matuga mõlemad magama. Mina ärkasin selle peale, kui ema veidi peale kella nelja koju jõudis, Matu ärkas alles peale kella kuut. Me saime niikaua emmega kohvi nautida ning pitsat süüa, mis ta töölt kaasa oli haaranud. Ja kui Matu üles ärkas, siis andis emme Matu kätte lillekimbu ja käskis selle mulle tuua. Matu otsustas aga hoopis selle maha visata ja ise mulle sülle tulla. Pärast kui emme kommikarbid mulle ulatada palus, siis andis küll kommid mulle üle rõõmsa näoga. Sain endale 2 pakki imemaitsvaid komme ning imeilusa roosikimbu, roosid on mu vaieldamatud lemmikud ka. :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Minu emadepäeva kingitused.

Matu pidas ennast aga üllatavalt hästi üleval terve päeva, kuigi hommikut alustas sigatsemisega. Keelasin küll aga ikka otsustas terve tassi täie kohvi endale kraesse tõmmata, nii et ise oli täiesti märg ning terve põrand ujus. Kaasa arvatud teki nurk ning madratsi nurk, mis ilusti kohviseks said. ÕNNEKS oli kohv selleks hetkeks maha jahtunud, kuuma kohviga oleks olukord palju hullem olnud. Igatahes peale seda oli mul kodus väike abiline, kes oli hea lapse musternäidis kuni õhtuni.

Ma armastan väga olla ema ning kannan seda hüüdnime uhkusega. Raske uskuda, et ma olen kellegi nii imelise ilmale toonud ning ta juba praegu nii suureks ja asjalikuks noormeheks suutnud kasvatada. Olen alati tahtnud saada emaks ja kuigi rasedus mind esialgu hirmutas, siis praeguseks olen aru saanud, et see oli PARIM, mis minuga juhtuda sai. Mul on hea ja kindel mees kõrval, Matul on hea ja armastav issi ning meil on armas väike perekond. Just nii olen ma oma elu ette kujutanudki. Parim täiskohaga töökoht maailmas :)

083

010  IMGP6136_1

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s