Mai jutunurk

Nagu ikka tavaks on saanud, siis ei saa kunagi kõik ideaalselt hästi minna ja väikesed kirsikivid peavad ikka hamba alla jääma. Ehk siis nüüd, kui mul oleks justkui aega ning ideid blogimiseks, otsustas mu läpakas minuga koostöö lihtsalt lõpetada. Täpsemalt aru ei saagi, mis tal nüüd siis viga on aga kasutada saan arvutit vaid Safe mode-is. Te võite ette kujutada, kui pettunud ja kuri ma päeval olin, kui seda teada sain. Veidi üle kolme aasta vana masin ja annab lihtsalt saba. Lisaks sellele on Matu üritanud ka mu tahvlist jagu saada, ehk siis on selle mitu korda laualt võtnud ja maha pillanud. Tagajärjeks mõlk ning eile murdus väike killuke korpuse küljest lahti. Kõrvalt varsti järgmine tükike murdumas aga teha ei ole sinna paraku midagi.

Hetkel olen jätkuvalt Inglismaal, ilmselt kuni juuni alguseni kindlasti. Siis on mu kallil isal 50. juubel ja ei saa ju enne seda siit ometigi lahkuda. Vanemad muidugi jätkuvalt töötavad hetkel palju, mis tähendab seda, et ma saan palju aega Matuga omaette olla. Õnneks eile käis nt Merili külas taas ning õde üritab võimalikult palju meile seltsiks olla. Ilmad on ka väga seinast seina ning päris iga päev kodust välja ei pääsegi, vähemalt pikemaid matku ei ole tahtmist teha, kui vihma sajab.

Matu on aga järjest tublim. Aina enam tahab ja suudab väljas ise tatsata, lasen tal seda hea meelega ka teha. Las väsitab ennast päeval korralikult, siis magab öösel ehk ka paremini. 2 korda on siia neljandale korrusele ka treppidest ise roninud. Hingeldab küll aga sülle ka ei taha tulla, ikka TEMA ise. Hetkel teevad aga hambad liiga ning närib kõike (ning kõiki), mis/kes ette jäävad. Ilmselt tänu sellele teeb ta meil vahepeal ka toidustreiki ja on nõus vaid mahla ning jogurtit jooma, toit kuidagi alla ei lähe.

Viimasel ajal midagi erilist pole ette võtnud. Enamjaolt kodus olnud või väljas ringi jalutanud. Kolmapäeval käisime Salfordi muuseumis aga selle kohta teen hiljem eraldi postituse. Igatseme Matuga mõlemad Kaido järele aga mis sa teed, peame veel mitu nädalat vastu pidama. Ehk ongi see väike igatsus ja eemal olek meile lõppkokkuvõttes kasulik.

Praegu aga on aeg poja kaissu võtta ja tuttu minna. Homme peaks hakkama vaatama, milliseid ning mis hinnaklassis läpakaid hetkel poelettidelt leiab ning milline mulle endale meelt mööda oleks. Kui enda Delli tööle ei saa, tuleb hakata paraku uuele mõtlema. Niipalju minu unistusest siis sel aastal sünnipäevaks kompaktkaamera soetada, peab ilmselt hoopis laptopi muretsema.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s