Don’t tell the bride

Nägin eile siin tv-st esimest korda sellist tõsielusaadet, nagu Don’t tell the bride”. Lihtsalt üliäge asi, mis välja on mõeldud. Kuigi ma kujutan ette, et ise selles saates ei tahaks küll kumbki pool olla.

dont-tell-the-bride-logo1

Saate formaat iseenesest on lihtne. Iga osa peategelasteks on üks paar, kes siis saate lõpuks abielluvad. Ainult et pulmad korraldab ainuisikuliselt peigmees ning pruut ei tea kuni pulma toimumis hetkeni, mis saama hakkab. Kui peigmees pruuti tunneb, ei ole see iseenesest raske ülesanne, kuid mõni paneb küll asjadega ikka väga puusse. Igatahes pulmad tuleb korraldada 12 000 naela eest, 3 nädalat ei tohi pruut ja peigmees omavahel sõnakesti vahetada ning teineteist näha ning kohtuvad uuesti alles altari ees.

Eilses osas oli peigmees tõeliselt “Romantiline idioot”, nagu pruut ise ütles. Nimelt mees otsustas, et tema soovib veealust registreerimist. Esialgu uurisid järve võimalust, kuid külalised oleksid siis ilmastiku meelevallas ning see polnud kõige parem lahendus.  Lõpuks broneeriti kohalik bassein registreerimise tarbeks. Pruut ise unistas samal ajal kohalikust ilusast kirikust ja tõelistest mustlastüüpi pulmadest ning tõelisest mustlastkleidist. Peigmehe sõbrad ning vanemad muidugi toetasid poisi hullu ideed. Päev enne pulmi läks naine siis mehe ostetud kleidiga tutvuma. Esialgne reaktsioon oli jube ja kukkus seal pillima, sest tema ju tahtis oma suurt printsessikleiti saada. Kui ta aga kleidi selga pani siis armus, sest mees oli tõesti imekauni valiku teinud ja see sobis talle nii hästi. Pruut muidugi ei tea, et samasuguseid kleite osteti kaks, et saaks ka peale vee alust suplust kuiv ja ilus välja näha peol. Pruutneitsidele osteti aga registreerimise ajaks trikood, nemad kleidiga suplema ei pidanud hakkama.
Pulmapäev ise oli aga täis ootamatuseid. Pruut tegi täismeigi, kleepis kivikesi näkku ja tundis end tõelise printsessina. Ujula juurde jõudes aga sai ta tõelise shoki ja ei tahtnud esialgu sissegi minna. Pruutneitsid olid veelgi rohkem shokis, sest pidid trikoodes rahva ette ilmuma ning oma meigi ning soenguga hüvasti jätma. Pruut sai sisenedes mehe sõpradelt kirja, kus peigmees siis selgitas tagamaid. Et kuna naine tunneb ennast kõige vabamalt just vees ja on tahtnud olla merineitsi, siis mees tahtis naisele korraldada registreerimise just seal, kus naine end kõige paremini tunneb, et saab tunda end oma tähtsal päeval merineitsina. Muidugi esimese asjana kukkus naine pillima ning lubas mehe maha lüüa. Pruudi ema oli veelgi rohkem shokis ja pettunud ning üritas tütrele selgeks teha, et ta ei pea seda tegema ja nad võivad ära minna. Peale veidi aega järele mõtlemist arvas aga pruut, et ta peigmees on tõeline romantiline idioot ja tulgu mis tuleb aga nemad abielluvad täna. Polnud ju tõesti teab mis uhke registreerimine seal vee all, kuid vähemalt eriline ja jääb kõigile kauaks ajaks meelde.
Peale registreerimist ronisid pruut ja peigmees aga autosse ning suundusid peopaika, kus said end lõpuks ometi korda teha ja uuesi üles lüüa. Lõpuks oli pruut isegi õnnelik, et talle selline meeldejääv pulm korraldati ning ka pruudi ema leebus ajapikku. Pulmapeo korraldamise ning kleidiga pani peigmees igatahes täppi, kõik oli imeilus.

Minu arust äge saade, kuid ise küll seal osaleda ei tahaks. Kahtlustan, et Kaido mind nii hästi küll ei tunneks ja selles osas on meil pisut erinevad maitsed.

Kas teie võtaksite sellisest saatest osa ja usaldaksite oma tähtsa päeva vaid mehe kätesse?

4 thoughts on “Don’t tell the bride

  1. Sellise raha eest läheks küll saatesse ja mehe kätte annaks ohjad suurima hea meelega – tal parem maitse :D Aga samas tahaks ikka ise ka kaasa lüüa planeerimises, ma terve elu sellest unistanud.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s