Lobanurk vol miljon

Õnneks on tänaseks mu selg juba palju parem ja võimalik vabalt kõike teha. Pikalt istudes või ringi trallitades tunnen küll, et selg pisut nõrgem ning vajab puhkust. Aga vähemalt ei ole ma enam valude käes kõveras. Eelnevad 2 päeva olin niigi enamus ajast voodis siruli ning lugesin raamatut ja magasin.

Täna sain lõpuks kätte oma mitu nädalat ihaldatud kleidi ning olen lihtsalt armunud.95660_tbctbc1_1_1 Mulle meeldivad hetkel tohutult igasugused pitskleidid. Ühe imeilusa korallroosa kleidikese kinkis mulle aasta alguses Halens, teise soetasin nüüd ise. Valida oli nelja tooni vahel. Korallroosa, helesinine, mürkroheline ning must. Üks korallroosa oli mul juba olemas, seega valituks osutus helesinine. Kuna aga minu numbrit poes enam ei olnud, olin sunnitud selle nende kodulehelt tellima. Igatahes väärt ost ning Eestist sellise hinnaga sellist kleiti juba poleks saanud. Nüüd ihaldan tegelikult sealt lehelt veel paari kleiti aga enne pean vajalikud asjad ära ostma ning siis saan vaadata, kas kohvris veel ruumi on.

Vaatasime täna õetütrega esimest korda koos Pitch perfect esimese osa ära. Meile mõlemale meeldib see film tohutult aga siiani ei olnud mahti saanud koos seda vaatama hakata. Eelmisel korral küll üritasime aga siis vedas tehnika alt. Nüüd võtsime kätte ja vaatasime ära. Plaanis on lähiajal minna kinno teist osa vaatama ning kindlasti on parem seda teha, kui eelnevalt on esimene osa värselt vaadatud ning meeles. Nüüd oleme kinoootuses. Lisaks muidugi tahaks ära käia siin Sea life-is, võiks ju haiga tõtt vaadata esimest korda elus :)

Ma olen tegelikult hunnikus endale juba asju soetanud. Praegusel hetkel 3 kleiti, paari kingi, 2 pluusi, rahakoti. Matu muidugi märksa rohkem esemeid saanud. Alles esmaspäeval ostsime talle juurde 1 paki bodysid (7tk) ning lühikesed teksapüksid. Eelnevalt aga oleme ostnud talle Adidase tossud, mustad tennised, sandaalid, 3 lühikeste varrukatega pluusi, 2 paari teksaseid, lühikesed püksid, vabajapüksid, Lukuga dressikas, pikkade varrukatega pluus. Plaanis on veel soetada ühed viisakamad püksid ning mustad sandaalid. Tagasi minek saab tore olema, kohver jälle punnis.

Kuna ema-isa on järgnevad päevad palju tööl, siis saame Matuga taas kahekesi kodus olla. Loodetavasti muutub ilm veidigi paremaks ka, et saaks vähemalt parki mängimagi minna. Toas istudes võib hulluks minna.

Nüüd aga ilusat und kõigile. Võtan oma prääniku kaissu ja kerin unedemaale.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s