Sea life, kino ning karusell + PALJU pilte.

Täpselt nädal tagasi, 24. mail, oli meil Melanyga võimalus kvaliteetaega kahekesi veeta. Plaanis oli lõpuks ära käia Sea life-is ning kinos Pitch perfect 2 ära vaadata.

Niisiis seadsimegi pühapäeval hommikul sammud Trafford centeri poole, emme ja Matu tulid meid saatma, nagunii oli vaja poes käia. Sea life-i juurde jõudes aga avastasime, et vahepeal on üles pandud lastele karusell ning kelgumägi. Muidugi kasutasime kohe võimalust ja käisime Matuga esimest korda karuselliga sõitmas. Ta vaatas suurte silmadega ringi ja tundus, et talle täitsa meeldis.
IMG_4123

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kelgumägi. Suurte mattidega saab ülevalt alla lasta.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Legolandi ees

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Lõpuks läksime ostsime mulle ja Melanyle Sea life -i piletid ära ning emme jalutas Matuga minema, meie suundusime aga veealust maailma imetlema. Sisse minnes oli võimalus ka pilti teha aga me ei näinud mõtet sellel, sest nende välja ostmine oleks meid lihtsalt laostanud. Selle asemel jalutasime edasi ning saime fantastilise kogemuse osaliseks. Kahjuks oli aga valgus seal kehva ning välguga pilti teha ei saanud, ehk siis normaalse kvaliteediga piltidest võin und näha. Mõned klõpsud aga endale mälestuseks sain tehtud ema kaameraga. Vaatamist oli aga palju, sest erinevates “akvaariumites” oli väga palju erinevaid kalu. Mõned imeilusad, teised aga väga hirmuäratavad. Kaheksajalg oli parasjagu peidus, ehk siis tema jäi vaatamata. Meduusid olid ülivinged ja jälgisime päris pikalt, kuidas nad ennast liigutavad ja edasi ujuvad. Oli ka erinevaid kilpkonni mitut liiki, kes ringi sibasid. Üks oli väga põrsa näoga ja ajas vaikselt naeru kihistama otsa vaadates. Mu kõige lemmikum oli muidugi suur akvaarium, kus merikilpkonn Ernie koos väikeste haide, raide ja tuhande muu liigiga pesitses. Ühe koha peal oli tunnel ning sai vaadata, kuidas haid, kilpkonn ning teised kalad sul üle pea ujuvad. Lihtsalt niiivõrd võimas elamus! Lõpuks saime ka vaadata, kuidas üks perekond kostüümid seljas sinna samasse akvaariumisse ronis ja said seal kalade keskel jalutada. Kujutan ette, kui mõnus elamus see veel olla võis. Samas hirmus ka, oled akvaariumi põhjas ja haid ujuvad sul pea kohal. Lõpuks kõige viimases ruumis oli aga võimalus oma käega mitut veeelukat katsuda, juhendaja oli juures kes siis asja jälgis. Sain puutuda meriroosi (Üks mu lemmikutest juba aastaid!), krabi ja meritähte. Meriroosi kombitsad on niivõrd pehmed ning kergelt kleepuvad. Puudutuse peale tõmbas osa kombitsaid kohe sisse. Krabi oli kõva ja temal oli kõigest ükskõik, tsillis seal omaette. Meritäht on aga pehme ja õrn, nagu svamm. Minu jaoks väga lahe kogemus, sest igapäevaselt juba sellist võimalust ei avane.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

IMG_4155

Ernie!

IMG_4148
IMG_4216
IMG_4264
IMG_4266
IMG_4289

IMG_4302

 

IMG_4226

IMG_4301

Muidugi peale Sea life-i külastust olid meil emotsioonid tõeliselt laes. Ees ootas aga veel kinokülastus. Käisime vaatamas Pitch perfect 2, mida olime maailmatuma pika aja juba oodanud. Aga tasus ikka ootamist ka! Lood ei olnud küll nii head, kui esimeses filmis ning esimeses osas oli rohkem sügavust. Kuid see osa oli see eest poole naljakam ja naersime vahepeal nii, et pisarad silmas. Super-super-super!

Kui enne olid emotsioonid juba meeletult laes, siis peale kino tõusid need veelgi kõrgemale. Ehk siis koju läksime praktiliselt kepseldes ning isegi järgmisel päeval oli veel emotsioonide üleküllus vahepeal seltsiks. Ühesõnaga see pühapäev oli üks väga positiivne ja elamusterohke päev, mis jääb ilmselt kauaks ajaks meelde.

Ps. Kellel inglismaale asja, siis kindlasti külastage võimalusel Sea life-i. Neid on üle terve inglismaa mitmeid ja see tõesti väärib külastust. Ma plaanin küll tulevikus veel seda külastada. :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s