Wishlist Matule

Wishlisti

 

Kuna mul on hetkel kujunenud päris mitmeid esemeid, mida Matule soetada tahaksin, siis mõtlesin nendest asjadest väikese wishlisti teha. Äkki keegi saab mõne idee, mida umbes 2 aastasele poisile osta või kinkida.

Esiteks oleks Matule aeda vaja paari asja juurde. Liivakast saab kohe valmis (raam on valmis, tekstiil veel alla lüüa ning liiv sisse tuua) ning võiks ju olla mõned esemed lisaks, et lapsel lõbusam oleks. Seega valisin välja selle vahva punase kiigu, millega oleks lõbus kiikuda nii üksinda, kui ka koos sõpradega. Hetkel see lastekaup.eu-s soodushinnaga (Enne 32€, nüüd 22,4€).

Teiseks oleks jätkuvalt vaja liumäge, sest Matu järjest enam hakkab liumäge ja alla laskmist armastama. Siin on näiteks 150cm Smoby liumägi vaid 75€.

Kuna Matule hirmsasti meeldivad muusikariistad ning inglismaal ei saanud ta oma käsi õetütre kitarrist üldse eemale, siis oleks tema jaoks kindlasti vahva ese laste kitarr. Just keeltega, mitte titekad nuppudega.

Lisaks kitarrile sattus ta vaimustusse ka süntesaatorist, seega oleks just selline süntesaator ka kindlasti väga suur hitt ja pakuks tegevust pikkadest tundideks. Lapse huvisid tuleb ju ikka toetada. :)

Viimasena tooks välja aga laste elektrilise ATV. Ma ei oleks vb veel niipea mõtlema hakanudki sellele, kuid nägin kui huviga Matu sellesse naabri juures suhtus ning kui ilusti ta selle peale istus ning nuppu vajutades edasi sõitis. Seega miks mitte muretseda talle selline või hoopis selline isend. Erilist kiirust ei arenda ning seega ka suurt ei ohusta. Siin maal oleks sellisega nõnda paras tal ringi põristada. Sisse istutavad autod oleks muidugi veel ägedamad, kuid enamjaolt need niivõrd madalad, et siin ei oleks võimalik lihtsalt nendega ringi kimada.

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s