Ärevus poeb hinge..

Täna, juba mõne tunni pärast, viskan ma viimased asjad kohvrisse ning alustan teed lennujaama poole, JÄLLE.

Ehk siis taas ootab ees sõit inglismaale, sel korral Matuga kahekesi ja Kaido jääb kodu valvama. Muidugi ronib nüüd ärevus seetõttu hinge ja emotsioonid löövad pea kohal kokku. Nii hirmsasti tahan juba enda perekonna juurde ja nendega aega veeta, kuid samas on ju nukker kodust, Kaidost, loomadest ning sõpradest taas pikaks ajaks lahkuda.

Suur kohver sai põhimõtteliselt eile pakitud. Matu sandaalid ja vb nipet-näpet veel lisada sinna. Väikesesse kohvrisse läheb tehnika ja siis peaks korras olema. Tehnika läheb aga kotti viimasena, sest asjad on kasutuses ja akud laevad. Mul ei ole vist varem kunagi nii vara olnud kõik asjad pakitud, lausa imelik on niisama vedeleda ja mitte ennast hulluks rabeleda ja mõelda.

Nüüd siis jäänud veel kerge koristus, et me hullumaja siia Kaidole ei jätaks. Peame Matuga mõlemad pesemas ära käima. Korralikult kõhud täis sööma enne minekut. Riidesse, kohvrid autosse ja lennujaama. Päeva kõige nõmedam osa on see 3h lennukis passimist, õnneks meil eelviimases reas akna all koht ning saame eelisjärjekorras sisse, vähemalt ei pea trügima hakkama lapsega :)

Järgmine postitus minu poolt tuleb juba inglismaalt. ;)

 

4 thoughts on “Ärevus poeb hinge..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s