Kus leida suurematele naistele riideid?

Nägin Marimelli blogis täna kommentaariumis küsimust, kust leida viisakaid riideid pisut suurematele naistele ja see küsimus kohe kõnetas mind. Olen minagi sunnitud oma rinnapartii pärast suuremaid suuruseid kandma ning tean, kui keeruline on meie kaubandusest leida neid ilusaid riideid, mida kanda.

Seega see küsimus inspireeris mind kirjutama sel teemal ning välja tooma kohti, kust on võimalus leida ilusaid riideid ka suurematele naistele. Aliexpress see ilmselgelt ei ole, sest sealsed XXL riided vastavad heal juhul L suurusele. Ilmselgelt on väga palju selliseid poode just Inglismaal, kuid leidub mujalgi.

 1. Halens – Sain endale sealt kaua otsitud parka moodi talvemantli ning imeilusa pitskleidi. Kvaliteedi koha pealt pole mul ka mitte ühtegi negatiivset kommentaari, vaid olen mõlemaga tõesti lõpmatuseni rahul. Seega esimesena tasuks sinna piiluda. Kirjas on küll, et tellimuse kätte saamine võtab kuni 3 nädalat aega, kuid minu mantel jõudis kohale nt 5 päevaga.
 2. Select – Pood on täis imeilusaid riideid ka suurematele naistele. Sealt on pärit nii mõnedki minu vaieldamatult lemmikud kleidid ja pluusid.
 3. George – Taaskord väga odav koht ning asjad väga mugavad ning ilusad. Leidub nii riideid, jalanõusid kui ka kotte ja ehteid. Suurema rinnapartiiga naine leiab just sealt endale ka imeilusat pesu. Mina viimastel aastatel vaid sealt endale pesu soetanud ning kiidan väga.
 4. F&F – Jällegi odav ning hea, valikut ka suurematele naistele.
 5. Monsoon – Kallis aga kvaliteetne ning suur valik imeilusaid riideid. Kui oleks vaja näiteks pulma minekuks ilusat kleiti, pöörduks ilmselt kohe siia.
 6. Bonmarche
 7. Next – Eestis poes kohapeal pole nii suur valik, kui internetist tellides.

Eestis ei olegi erilist valikut, kust kohapealt suuremaid riideid leida. Kui siis oskaks välja tuua ehk need:

 1. Prisma – Ka sealt leiab vahel väga ilusaid riideid suurematele naistele.
 2. Me & You – Mustika keskuses teisel korrusel 101 lapsevankrit poe kõrval asuv kauplus. Taas väga mõistlikud hinnad, eriti Eesti kohta.
 3. H&M
 4. Zizzi
 5. Adele

Siit leiab ehk igaüks endale midagi meelepärast. Välismaalt tellimist ka kartma ei pea, tasub kindlasti lihtsalt suuruste tabelit jälgida ning enda mõõtude järgi riided tellida. Inglismaal on tegelikult veel väga mitu sellist poodi, kust võib selliseid riideid leida. Aga neil paraku ei ole e-poodi või Eestisse tellimise võimalust.

Kui oskate veel mõnda poodi soovitada, siis kommentaarium on avatud. :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s