New stuff

Ega ükski kord ei saa ju inglismaal käia, ilma et saaks endale midagi imeilusat või ägedat soetatud.. või õigemini ilma, et mu ema mind kingitustega üle ei valaks. Mul selline äge emme lihtsalt. :)

Igatahes täna käisime taas ringi kolamas ja ilmselgelt sai ühtteist ka korvi poetatud lõpuks. Lisaks näitaks kahte asja, mille mu ema mulle juba varasemalt soetanud on.

Esiteks läksime täna poodi Matule mähkmeid ning uut tassi ostma. Nagu ikka, sattusime lõpuks ka riideid piidlema ning pesuvahesse sattudes läksid silmad kilama. Iga kord leiab ikka midagi ilusat, millest on kohe raske mööda vaadata.  Nii ka täna, kus läksin riietuskabiini lõpuks kuut erinevat rinnahoidjat proovima, millest välja valisin lõpuks 3 paari. Lihtsad aga niivõrd ilusad.

FotorCreated

Kiisud, lilled ja lihtne must.

Teiseks sattus kätte imeilus roosa öökulliga võtmehoidja, mis sobib imeliselt minu uue koti külge.

DSCF0272

Juulis leidis aga ema mulle fantastiliselt ilusa koti, millesse ma kergelt armunud olen. Seega ei jõudnud kuidagi ära oodata siia jõudmist, et see lõpuks kätte saada. Nüüd sain lõpuks mahti siis kotist pilti teha, loomulikult lisasin öökulli ka juba õigele kohale. Lipsuke oli juba aga algselt koti küljes.

DSCF0276

Lisaks märkas mu isa eelmisel nädalal poes käies riiulil kollast portselantermost, mida kaunistab Minioni vallatu nägu. Ilmselgelt kilkasin ma rõõmust nagu väike laps ning ema ostis selle mulle ära, seega olen kõik hommikukohvid (ning lõuna ja õhtu) just nimelt sealt joonud.

DSCF0278

Selline tunne, nagu oleksin sünnipäevakingitusi juba kuu aega varem kätte hakanud saama, sest lisaks nendele esemetele on minu käsutuses Juuli lõpust alates ka punane kompaktkaamera, millesse ma niisamuti hetkel armunud olen. Sellest tuleb postitus aga pisut hiljem.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s