Scholl kannariiv

Scholl velvet smooth elektriline kannariiv on praeguseks juba päris tükk aega lettidel müügis olnud. Ma tahtsin seda proovida muidugi kohe peale esimest reklaami nägemist, kuid hind ehmatas mind tõsiselt ära. Sel hetkel oli hinnaks ca 50 eurot ja seda raha lihtsalt tuulde visata ka ei tahtnud, kui tegemist oleks olnud kasutu asjaga. Seega lükkasin ostumõtted tahaplaanile ja vahel lihtsalt unistasin sellest.

scholl

Ma ei ole sellest vist varem rääkinud aga mul on tõsiselt raske oma jalgade eest hoolt kanda, eriti hull on asi suvel. Jalapaksendid ja lõhed on igapäevasteks kaaslasteks ja siis aina vannita, hõõru ja kreemita, et kuidagigi elada suudaks. Talvel on olukord küll pisut parem, kuid mitte väga oluliselt. Olen käinud ka pediküüri juures aga peaksin seal vähemalt korra kuus käima, kui tahaks jalgu rahuldavas seisukorras hoida. Varasemalt oli mul Oriflamest soetatud odav kannariiv, millest tõesti oli enamjaolt kasu ka, kuid see elas oma aja ära ja vot enam normaalset kannariivi kusagilt ei leia, olen juba mitmeid koju tassinud ning pettunud. Hõõru nagu loll ja kasu ei mingit.

Suur oli minu rõõm, kui kevadel enne inglismaale tulekut kuulsin, et isa endale Scholl kannariivi muretses ja sellega rahul on. See tähendas seda, et mul tekkis lõpuks võimalus seda proovida. Ja kui ma sellega vannitoas kandade kallale asusin siis.. ma ARMUSIN! Tahaks sellele leiutajale lihtsalt suure musi teha. Mitte mingit nühkimist ja vaeva nägemist. Liigutad riivi õrnalt mööda kanda ning näed, kuidas paksend kaob ning nahk nagu valge lumi osakestena maha langeb. Karedad jalad ning veritsevad kannalõhed on minevik.

Seega kellel on jalgadega probleem, siis soovitan see väike (mitmel pool pidevalt soodukaga ca 30 eurot) väljaminek kindlasti teha, sest see tasub ennast kuhjaga ära. Enne vanni/dušši alla minekut teen kuivad (töötab ainult kuiva naha peal) jalad kannariiviga korralikult üle ning peale pesu on jalad jälle mõnusalt pehmed ning ilusad. Ma olen vaimustuses :)

Kellel on ka jalgade korras hoidmisega probleeme, oskate veel ehk häid nippe jagada või toredaid abimehi soovitada? 

4 thoughts on “Scholl kannariiv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s