Jalanõud Matule

Eelmisel aastal ostsin Matule talveks Kuoma saapad, sest neid olid nii paljud kiitnud. Mis seal salata, kiidan minagi üldjoontes, sest tõesti olid lapsel jalad soojas. Küll aga tundusid need minu jaoks pisut liiga kobakad, ehk siis lapsel oli pisut ebamugav nendega kõndida ja möllata. Seega sel aastal mõtlesin, et peaks midagi muud soetama.

Kuna ma ise eelmisel talvel käisin uhkelt ringi nende maailma kõige mõnusamate saabastega, siis loomulikult jooksis mul mõte kohe samas suunas ja tekkis tahtmine Matule ka Crocsi jalanõud muretseda. Seda nii tavaliste kummikute, kui ka talvesaabaste näol.

FotorCreated

Käisime pühapäeval Ülemiste keskuses Crocsi poes lähemalt uudistamas ja saapaid jalga proovimas, sest Matul kõrge jalg ning igasugune saabas talle paraku ei sobigi. Silma jäi päris mitu erinevat mudelit, lemmikud on aga siin.

Esimesed saapad tundusid kõige mõnusamad. Matu tatsas nendega mööda poodi ringi ja ei tahtnud esialgu jalastki võtta. Mõnusalt ümber jala, ehk siis lumi ei roni säärest sisse. Ja saabaste kergus on lihtsalt imeline.

Kummikud on lihtsalt väga ägedad ja värvilised. Mingil põhjusel on enamus kummikud jube rasked ja seega lapsel on raskem kõndida ja joosta. See on peamine põhjus, miks ma Crocsi kummikuid üldse vaatama olen hakanud. Lisaks muidugi see, et ta on ühes tükis ja pole ohtu, et liimist lahti tuleb või et lihtsalt kumm murdub. Ja need värvid-värvid-värvid. Mu lemmikud on rohelised ja kollased.

Viimased saapad on pisut klassikalisemad ja saadaval erksamates värvides, kui esimesed. Aga no vaadake vaid kui armsad need on!

Kurb tõsiasi on aga see, et kuna emapalk on läbi ja olen lapsega kodune, siis 40-50 eurot lapse saabaste peale hetkel panna pole küll võimalik. Seega kui kellelgi on ülal välja toodud jalanõud (kummikud ja emb-kumb paar saapaid) kodus üle, siis võib mulle märku anda, ehk saame kaubale. :)

Või kui keegi oskab veel kõrgele jalale mugavaid saapaid pisut odavamas hinnaklassis soovitada, siis olen teile väga tänulik!

4 thoughts on “Jalanõud Matule

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s