Aastapäeva üllatus

Eile oli meil Kaidoga aastapäev, ehk siis seda päeva loeme me oma suhte ametlikuks alguseks. Uskumatu kiirusega on möödunud juba kuus aastat päevast, mil koos seda rada käima hakkasime.

Esimestel aastatel küll tähistasime rohkem aga viimased aastad on pigem rahulikumas tempos kulgenud. Eelmisel aastal käisime koos kohalikus pubis õhtust söömas  näiteks. Sel aastal aga oleme Matuga mõlemad haiged ja seega polnud see aastapäev minu jaoks mingi prioriteet. Pidime peale palgapäeva nagunii välja perega tähistama, seega keskendusin ainult oma pisikesele haigele poisipõnnile.

Õhtul tuli aga Kaido mulle üllatusena koju varem ning roosikimbuga. Ta tavaliselt väga lilli ei too, seega oli minu jaoks see ikka tõeline üllatus. 7 imeilusat punast roosi, minu lemmiklilled. Vabandas veel, et kuus lille oli imelik kinkida, tõi siis pigem 7 juba. Ma teadsin, et ta läks bussiga tööle aga tema tahtis üllatuse teha ja läks autoga. Bussiga oleks pisut keerulisem olnud lilli tuua ja ta tahtis poest ka läbi käia. Ostis meile õhtusöögiks kartulisalatit ja sealiha snitsleid. Seega istusime koos perega lauda ning sõime rahulikult kõhud täis. Peale seda istusin rahulikult diivanile lösutama ja vaatasin, kuidas Matu ringi möllab.

Kaido arvates aga ei olnud ta mind veel piisavalt üllatanud. Seega ühel hetkel tuli võttis ta Matu sülle, põlvitas mu kõrval maha ja asetas sõrmusega karbi lauale, lisades juurde: “Mul on sulle veel midagi”. Peale seda vaatas ta Matule otsa ja küsis: “Mis sa arvad, kas emme tuleb meiega sama nimega?”. Ja mina oleks pepuli kukkunud, kui ma samal ajal juba istunud ei oleks. Sellele järgnes minu poolt muidugi shokiseisundis pikk vaikus ja palju pisaraid, millele järgnes JAH. Ehk siis minust saab proua.

DSCF1071

12 thoughts on “Aastapäeva üllatus

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s