Meeldejäävad kingitused

Tihtipeale ei osata midagi kinkida ja seega ostetaksegi poest mõni ette jääv ese või asi, mida võiks vaja minna. Kõige populaarsem on kinkida vist erinevaid tasse? Mis seal salata, olen isegi seda palju kordi teinud. Lihtsalt pole ideid olnud või aega olnud ideid teostada. Seega mõtlesin välja tuua mõned ägedad kingiideed, mida mulle on kingitud või milliseid üllatusi ise olen valmistanud.

¤ 17-nda sünnipäeva hommikul tuli sõbranna ukse taha kingitusega, mis koosnes mustika beebipüreest, kõige pisemast mähkmest, Geisha shokolaadist ning täis puhutud kondoomist, mis õhupalli kombel nööri otsas tilpnes. Sõbranna naeris, soovis õnne ning ütles, et äkki läheb neid varsti vaja. No kurat kui äge ja meeldejääv. Mähe seisab siiani kusagil kastis. :D
¤ 2006 aasta sõbrapäevaks tegi mu armas sõbranna Greete mulle kingituseks plaadi, millel oli peal 2 laulu: “Ultima thule – Roosa toss” ning “Kuldne trio – Roosa”. Ma fännasin sel hetkel tõsiselt roosat värvi ja see oli nii südantsoojendav,  et ta võttis vaevaks minu jaoks midagi sellist teha. Igatahes meeldejääv ning eriline!
¤2007 sain oma esimeselt boyfriendilt jõulukingituseks pehme kaisukassi (Ta perekonnanimi on Kass ja sellepärast kinkis kassi, et ma temast öösiti puudust ei tunneks) ning ise kirjutatud luuletusega kaardi. Ja see luuletus oli imearmas.
¤ 2008 aastal õmbles armas Merlin mulle jõulukingituseks imetoreda väikese karu, mis mul praegu kodus riiulis seisab. :)
¤2014 kinkisid vahvad Gerli, Karolin ja Alvar mulle kommikarbi, mille kilele olid kirjutanud sünnipäeva õnnitluse ja väikese kinkekoti, kus oli sentides kokku üle 20 euro. No tõeliselt vinge! :)
¤ Samal sünnipäeval suutis aga Margit mind täiesti pepuli ehmatada. Oli eelnevalt mitu korda korrutanud, et ta on tööl ja kahjuks peole tulla ei saa.. ning siis ilmus õhtul kella 10 ajal koos Marekiga kohale. Sellised üllatused on fantastilised ja sellised sõbrad on veelgi fantastilisemad! :)
¤ Armas naabrinaine Liina suutis mind sügisel nüüd koju tuleku puhul üllatada. Küpsetas mulle imemaitsva Pavlova koogi ning sokutas selle salaja koos veinipudeli ning väikese kirjaga meie juurde.

*Lisaks muidugi võib välja tuua näiteks soolaleivaks saadud kaks leivast tehtud siili, mille Gerli ning Kati valmis olid meisterdanud. Gerli oma seisab siiani riiulis, Kati oma kuivas kahjuks pooleks.
*Õde on reisidelt toonud mulle kingituseks pisikese puidust ema ja lapse kuju, imeilusa südamekujulise ehtetoosi ja ilusa kuju kahe papagoiga.
*Kui ma veel Coffee innis töötasin, tõi armas Margit mulle Saksamaalt kingituseks terve hunniku pisikesi shokolaade.
*Merlin tegi Matule ise kingituseks väikese mälestustekarbi.

Minu tehtud:
¤2010 tegime Kaidole korraliku üllatussünnipäeva koos inimrööviga. Ehk siis kutsusin pere ja sõbrad kokku ühe sõbra pere juurde aeda. Siis tuli perepoeg autoga meile järele. Palusin Kaidol riide panna ning ütlesin, et lähme käime poes ära. Kui ta riidesse sai, sidusin tal silmad kinni ning talutasin trepist alla ja toppisin ta autosse. Sõitsime üle poole tunni mööda linna ringi ning vahepeal ka linnast välja, et korralikult segadusse ta ajada. Siis sõitsime nõmmele peopaika, kus ulatati kohale jõudes läpakas autosse sisse ja kui sünnipäevalaulu mängima panime, hakkasid kõik kaasa laulma. Lõpuks sikutasime ta autost välja, vedasime keset hoovi, keerutasin teda paar korda ning võtsin siis silmade eest salli ära. Igatahes totaalselt korda läinud üllatus, sest ta ei osanud never ära arvata, et sinna suundume ning et seal nii palju lähedasi inimesi koos on. Terve õhtu oli totakas irve näos.
¤ Sõpradega koos sai sõbra emale tehtud niisamuti üllatussünnipäev, sedapuhku koos väikese orienteerumisega.
¤ Juubeliks sai sõbra emale kingitud roostesurm, et ta ära ei roostetaks ja teda ikka kauemaks jaguks. Hiljem sai muidugi muffinipanni ka aga see roostesurm ajas teda veel üsna tükk aega naerma. Huumorisoon on paigas :)

Ise tegemiseks on netis niivõrd palju erinevaid ideid ning õpetusi, Pinterest on neist lausa pungil. Mina sain sealt sellel aastal lausa 2 korda ideid, kuidas naabritele üllatusi valmistada.
¤Sõbrapäeval võtsin väikesed beebipüree purgid, värvisin need väljast ümberringi ära ning jätsin värvimata vaid väikese südamekujulise ala. Niisamuti kaunistasin ära kaaned ning panin iga purgi sisse teeküünla ning südamega kommid. Kommidega saab suu magusaks teha ja küünalt saab purgis põletada, justkui küünlajalg.

DSC_3069

¤Munadepühadeks said armsad naabrid aga sellised jänkudega kommipurgid ning kaardid. Mulle lihtsalt meeldib inimesi meeles pidada ning selliseid asju ei ole üldse raske valmistada.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ehk siis tegelikult kõige meeldejäävamad ongi loovad lahendused, mitte meeletuid rahasummasid maksma läinud kingitused. Kõige armsamad on südamest tulnud asjad.

Kas ja milliseid meeldejäävaid kingitusi olete teie saanud või teinud? 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s