Su nägu kõlab tuttavalt

Ma olen esimesest saatest ja hooajast peale olnud täielik näosaate fänn. Seega ootan iga hooaega nagu hinge õnnistust ning istun alati teleka ees nagu viis kopikat. Või siis äärmisel juhul vaatan kähku hiljem tv3 playst järele.

Esimesel hooajal oli minu vaieldamatu lemmik Tanja. Ta mängis iga kord nii super hästi oma osa välja ning tal on lihtsalt imeline hääl. Kolm lemmik esitlust olid Pink, Loreen ning Pavarotti. IMELINE! Ja Tanja kannul väga tihedalt olid muidugi Tanel ning Evelin, kes olid ka ikka ülemõistuse tublid. Taneli kohta arvamus muutus tänu sellele saatele 100%!

Teisel hooajal olid algusest peale vaieldamatud lemmikud Ott ja Koit. Ootasin Koidu esitusi väga. Teadsin, et ta on võimekas aga ei osanud oodatagi, et ta niivõrd võimekas on. Samamoodi Ott. Olin veendunud, et kui Koit viimase loo ära laulab, on ta võitnud ka. Ja täpselt nii oligi. Parim pala oli muidugi Nukuke! Ja teise hooaja parim esitus oli Evelini ja Taneli kaelakee hääl.

Kolmandal hooajal olid minu lemmikuteks Mart ja Kristel, seega polnud minu jaoks üllatuseks, et nad esimesed kaks kohta haarasid. Samamoodi olin veendunud, et kui Mart Jaak Joala ära teeb, siis on ta võidumees, seega polnud minu jaoks see võit üldse üllatus. Ta võttis iga esitaja ette nii põhjalikult ning tegi kõik nii fantastiliselt ära, et see on lausa uskumatu. Niisamuti oli Kristel ikka väga tasemel! Hooajale pani punkti muidugi Koidu ja Oti Öölaps, huumor kuubis!

Selle hooaja eel ei osanud midagi arvata. Sest enamus osalejad sellised, kellest ei osanud midagi oodata. Kuigi mulle näitlejatena on sümpaatsed Juss ja Saara, samamoodi on Sepo ju vahva tegelane ja Liina on tuntud nägu. Lenna ja Rolf on head lauljad aga näitlejatena ei tea mida arvata.. Seega oli ärevus suur, et mis sel hooajal toimuma hakkab.

Esimese saate järel oleks minu esikaks kindlasti Saara ja Juss, ehk ennustan nende kahe “võitu”. Üllatasid mind mõlemad tõsiselt ja no super! Ka Liina ja Rolf meeldisid mulle väga. Sepo oli nii mõnus ja muhe. Lenna tegi oma Volmeri imeliselt ära, eriti arvestades kui õrn naisterahvas ta on. Pireti esitusest ei osanud midagi arvata väga. Mikk oli hirmus naljakas aga hääl vedas ikkagi pisut alt.

Sellel hooajal tundub asi aga suhteliselt tasavägine olevat ning esinelikut on vähemalt esialgu väga raske paika panna enda jaoks. Eestlased on ikka andekad ning musikaalsed, muud pole öelda!

2 thoughts on “Su nägu kõlab tuttavalt

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s