Paavli kaltsukas ja ladu

Käisin reedel üle pika aja taas Paavli kaltsukat vallutamas. Matu jäi seniks vanavanaemale seltsi, et ma saaksin mõnusalt rahus shopata. Kindlaid asju ei olnud, mida otsima oleks pidanud aga mõned ideed siiski olid. Ja muidugi  ladusin ma seal oma käru jälle täis ja rahakott jäi 36,1 euri võrra õhemaks.

Kõige suurem, vajalikum ning ilusam ese on pikk must villane mantel, mille skoorisin endale vaid 15 euro eest. Mul on soe paks talvemantel olemas aga puudus viisakas mantel, mida viisaka kleidi või seelikuga kanda. Seega ma olin õnnest lõhkemas, kui selle mantli sealt niivõrd odavalt leidsin.

Kuna ma ei saanud Matut ka ära unustada, sai talle soetatud purk magnetiga numbrite ja tähtedega, plastikust värviline keegel ning 8 DVD-d.

DSCF1253

DVD-de hinnad olid 30 ja 50 senti tükk.

DSCF1242

Nüüd saame keeglit kodus mängida :) Hinnaks 3€

DSCF1237

Magnetiga numbrid ning tähed. Hinnaks 1,5€

Lisaks leidsin Paavlist endale ka imeilusad uued kindad ning valge pitskaunistusega pluusi. Mõlemad sobisid mulle nagu valatult ja oleks patt olnud need sinna vedelema jätta.

DSCF1245

Kaeluse juures imeilus pits, pluus üleni valge ja lihtne. Hind 5€

DSCF1244

Hind 5€

Õhtul õnnestus aga koos Kaido, tema isa ning isa naabritega külastada ühte ladu, kus müüakse üliodavate hindadega tutikaid riideesemeid, mis on poodides lihtsalt seisma jäänud. Sinna jätsime kokku 25 eurot ning saime väikese kastitäie kaupa.

Kaido võttis endale ainult 2×5 paari sokke, mille eest pidi välja käima tervenisti 2 eurot. Matule sai soetatud 4 paari sukapükse, mille eest pidime välja käima tervenisti 2,4 eurot. Kaks paari neist rändasid eile muidugi juba naabripoisile, sest Matu ilmselt ei kannaks neid nagunii kõiki ära. Mina sain aga terve hunniku asju. Pehme hommikumantel 2 eurot, rahakott 2 eurot, käekott 7 eurot, kampsun 2 eurot, 3×3 paari sokke 1,2 eurot, 5 paari aluspükse 2 eurot, ööriided 1,4 eurot ning vihmavari 3 eurot.

DSCF1249

Kiisuga rahakott. Hinnaks 2 eurot.

DSCF1246

Laste sukapüksid, 60 senti paar.

DSCF1250

Kivikestega kaunistatud kampsun. Hinnaks 2 eurot.

DSCF1251

Käekott. Hinnaks 7 eurot.

Sellised shopingud on lausa lust, esemeid palju aga rahakott ei tühjenegi hirmuäratava kiirusega. :)

28 thoughts on “Paavli kaltsukas ja ladu

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s