101 lapsevankrit ning uus käru

Nagu siin mõnda aega tagasi sai mainitud, siis suvel tekkis mul plaan soetada Matule uus jalutuskäru ning punane kolmerattaline uuesti Inglismaale jätta õetütre käsutusse.

Tol hetkel olid mul valikus Tako V-road, millesse armusin esimesest silmapilgust ning Baby jogger city mini, millesse olin ma armunud juba tükk aega varem. Kui ma neid kärusid aga omavahel võrdlema hakkasin ning ühe päeva jooksul mõlemaga ka poes tutvumas käisin, olin veendunud, et minu jaoks täiesti ideaalne käru on ikkagi Tako oma. Ainus mis pisut muretsema pani, oli kaal. Tako käru nimelt oli 5kg raskem, kui baby jogger. Siiski sai otsustatud, et Matu hakkab tulevikus just nimelt Tako V-road käruga ringi vurama.

Võtsin Septembri esimeses pooles ühendust 101 lapsevankrit poega ning uurisin, kas ja mis toonis V-road kärusid neil hetkel müügis on. Paraku sain vastuseks, et neil hetkel on müügis vaid tumesinine ning see värv mulle ei meeldinud. Peale väikest kirjavahetust aga sain teada, et oktoobri alguses on tulemas uus kaup ning tellitud on ka Tako V-road kärusid. Uurisin millist tooni kärusid neil tulemas on, kuid sellele nad vastata ei osanud. Küll aga palusid mul öelda, millist tooni ma eelistaksin ning tellisid minu jaoks ära helesinise jalutuskäru.

Suur oli minu üllatus, kui juba 23. septembri õhtul kella viie ajal mulle meilile kiri potsatas 101 lapsevankrit poe poolt, et minu tellitud käru on juba kohal. Loomulikult ei olnud mul sellel hetkel aga käru raha kaasas. Õnneks oli Kaido vanaema kinkinud samal päeval mulle ja Matule aga kahe peale 50 eurot ning läksin otsejoones poodi, et käru ära broneerida ning sissemakse ära teha. Õigesti tegin ka, sest helesiniseid kärusid oli vaid 1 ning juba sellel päeval oli ära ostetud lausa 2 käru, ehk siis mõned päevad hiljem poleks seda helesinist käru vb enam alles olnudki. Pidid hetkel olema minev kaup, sest on ka talveperioodiks väga sobilik käru.

Kaks päeva hiljem tõi aga Kaido Matu uue “tõlla” koju ning Matu on sellesse samamoodi esimesest silmapilgust alates armunud. Terve esimese õhtu ronis aina ise sinna istuma ning lausa plaksutas suurest õnnest. Ja kui parasjagu kärus ei istunud, siis sõidutas käru mööda tuba lihtsalt ringi. 101% õnnestunud ost!

182813681_w640_h640_1

Tako V-road on ideaalne jalutuskäru nii linna, kui ka maale. Suured täiskumm rattad liiguvad sujuvalt üle igasuguse pinnase. Ees on pisut väiksemad keerlevad rattad, mille saab kergelt vajadusel ka ära fikseerida. Neli suurt ratast muudavad käru palju stabiilsemaks, kui kolmerattalised kärud. Ja mis peamine, linnas liikudes ei takerdu pidevalt vihmavee renni. Kui esialgu kartsin veidi käru raskust, siis tegelikkuses seda ei märkagi. Ilmselt kui viiendale korrusele käes tassima peaks, oleks midagi muud, kuid sellega niisama ringi kärutades ei märkagi käru raskust. Tänu suurtele ratastele on ka kõrgetesse bussidesse saamine väga kerge ülesanne, seda ka koos 13kg lapsega. Pikk kaarvari varjab hästi madala päikese ning suurema tuule. Ja mis peamine, laps ise on kärus väga õnnelik ning ei kipu sealt igal võimalusel välja ronima. Ja minu jaoks väga oluline lisa on reguleeritav lükkesanga kõrgus, sest näiteks eelmisel kärul oli minu jaoks pisut liiga halva nurga all lükkesang ning pikemalt jalutades hakkas ebamugav.

DSCF1078

Sain vahepeal üheks päevaks naabrinaiselt laenuks ka Baby jogger city mini käru. Tegemist on küll mugava käruga, kuid minu jaoks ei ole meie uue käruga ikka võrreldav. Öelge mis te tahate poolakate kohta aga minu arvates teevad nad ikka super kärusid, seda nii enda kui lapse mugavuse poole pealt ning ka kvaliteedi koha pealt ei ole mul hetkel midagi öelda.

Niisamuti on mul öelda 101 lapsevankrit poe kohta vaid ainult kiidusõnu! Ma olen nende poega praeguseks päris mitmeid kordi kokku puutunud ning iga kord olen saanud vaid kiiduväärt teeninduse osaliseks.

Juba raseduse ajal külastasin seda poodi mitmeid kordi, sest ei suutnud ära otsustada, milline käru meil olema peaks. Esialgu soovisin Matule saada Tako Ballila, kuid seemisnahkse ning punase-beeziga. Suhtlesin poega ning nemad suhtlesid mitmeid kordi tehasega minu palvel. Paraku aga polnud neil hetkel punase käru jaoks vajalikku materjali ning ei saanud kauem enam oodata, et ehk nad saavad vahepeal juurde. Seega sai koos müüjaga valitud välja uus lemmik, milleks sai meie imeilus kreemikast nahast Tako Acoustic (mis on ilmselgelt maailma parim käru minu arvates). Tol korral käisin broneerisin ka käru varasemalt ära ning tegin väikese sissemaksu (sissemaksu summa saad ise öelda, neil ei ole kindlat protsenti), ning samal päeval kui siia maale kolisime, käisime ostsime käru lõplikult välja ning tõime otse siia.

Teisel korral käisin ma sealt soetamas kärule uusi rattaid, kui tänu avariile ning Ryanairi loopimisele 2 velge välja vajasid vahetamist. Poes oli olemas küll 2 ratast, kuid lähemal vaatlusel avastasime, et 1 neist on vigane. Seega sai alguses ostetud 1 ratas ning kui uus kaup tuli ja teine ratas kohale jõudis, sain poest selle kohta teate.

Kolmas kord oli nüüd. Esialgu, kui poes alles vaatamas käisin käru, rääkis müüja käru kohta rõõmuga lähemalt ning näitas ära kõik funktsioonid ning võimalused. Sain kõikidele küsimustele igati vastused ning lahkusin poest taas väga hea tundega. Niisamuti kirjavahahetus oli väga sujuv ning vastati väga kiirelt ja viisakalt. Ja käru broneerimine ning välja ostmine läksid samamoodi nagu lepase reega. Kohe näha, et inimesed teavad, mida nad teevad ning mida nad müüvad.

Ehk siis mina omalt poolt soovitan väga seda poodi külastada ning sealt ka lastetarbeid muretseda.

Ps. Et keegi ei arvaks, et ma siin kinni makstud olen, siis see on 100% minu arvamus ning ma ei tee selle poega mitte mingisugust koostööd ning ei saa reklaami eest nende käest kingitusi või raha. Nad tõesti on VÄGA reklaami väärt minu silmis.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s