X-factor UK 2015

Ma olen üldiselt aastaid juba igal hooajal X-factorit vaadanud või kaasa elanud. Varasemalt sain enamjaolt kursis olla vaid youtube videode teel. Nüüd on aga mul võimalus tänu Hola äppile vaadata aga tervet saadet. Seda nii järelvaatamisest, kui ka otse.

Eelnevad aastad olen saanud iga kord ikka ennast paar korda põrsaks vihastada, sest ikka mingid imelikud saavad edasi ja minu lemmikud kukuvad ikka välja. Ja oi kuidas mulle ei meeldinud Louis Walsh, täiesti põdur vanamees. Seega suur oli minu üllatus ja rõõm, kui nägin et kohtunikelauas on lausa kaks uut nägu ning Louis sinna enam ei kuulu. Rita Ora ja Nick Grimshaw on aga vägaväga muhedad ja sobivad minu arvates sinna kohtunike laua taha nagu valatult.

Ka saatejuhid on sellel aastal teised, nüüd juhatavad vägesid Olly Murs (kes on ise just nimelt sellest saatest tuule tiibadesse saanud) ning Caroline Flack. Kuna eelnevad kohtunikud olid niivõrd muhedad, siis veidi oli kahtluseuss sees, kuidas nemad hakkama saavad. Aga minu arvates neile sobib nende roll imehästi ja saavad suurepäraselt hakkama. Lisaks on väga armas näha, kuidas Olly ise lauljatele reageerib ning kuidas Caroline lohutab.

Pean tunnistama, et sellel aastal olen väikeste mööndustega kohtunike arvamusega nõus olnud ning lausa lust on saadet vaadata nii, et seitse korda vahepeal vihastama ei pea. Six Chair Challenge-is on enamus minu lemmikud edasi pääsenud ning ülejäänud edasisaajatega olen ka täiesti nõus olnud. Kuigi peab mainima, et sellel aastal on konkurents küll väga tasavägine.

Nüüd aga mõned minu lemmikud:

Girls:

Boys:Groups:

 


 

Overs:Järgmisena ootavad ees kohtunike majad ja kuuest saab kolm, ehk siis iga kohtunik peab kuuest enda omast kolm koju saatma. Järjest keerulisemaks läheb.

Kas teie vaatate X-factorit ning millise riigi oma? Kes inglise oma jälgib, kes on teie lemmikud?

 

8 thoughts on “X-factor UK 2015

  1. Ma ikka jälgisin Austraalia oma siin, kuid viimaseks jäi The Voice kids 2014 ja seda seetõttu, et mul tuleb kadeduseuss sisse, need inimesed oskavad ikka nii hästi laulda. Austraalia X-factor aga ajas lihtsalt vihale, sest samamoodi minu lemmikud hääletati välja ning kohtunike lauluvalikud esinejatele olid lihtsalt veidrad :D

    • Üks tuttav ka eile just ütles, et üks tema lemmik langes selle pärast austraalia x-factoris välja, et tema mentor valis talle eriti imelikud lood. Ehk siis niivõrd palju on mentoris ikkagi kinni, kes saab edasi ja kes mitte. Varasematel aastatel oli UK omas samamoodi ikka täitsa pullikaka kohati ja see Louis on täpselt nagu Rannap, edasi vaja pushida neid imelikke vingatseid, kes reaalselt väga kusagile ei jõua. Mis sellest erilisusest kasu on, kui inimene laulda ei oska ning tema üle lihtsalt naerdakse. Tegemist on ju lauluvõistluse, mitte klounide paraadiga. :)

  2. Just täpselt. Üks lauljatest (meessoost) hakkas reaalselt nutma, sest tema mentor valis hästi raske loo. Enamusi tema poolt valitud lugusid polnud antud laulja isegi kuulnud mitte ning selliseid laule on üsna raske esitada. Võistlejad on noored ja võiks ju ikka tänapäevasemaid lugusid valida, mitte kuskilt 60ndatest. Nii tihti on neile antud lood, mis nende häälega kohe kuidagi sobituda ei taha ja neid on vahest valus vaadata. Aga UK oma tundub kuidagi parem see aasta, ajasid isu peale kohe :)

    • Uk oma ongi sel aastal väga mõnus. Isegi Simon. kes on hirmus kuri ja range, suutis mind pühapäevases saates tõsiselt üllatada. Saatis ühe tüübi välja ja ütles talle, et tal ei ole iseloomu, kuigi hääl on tal väga hea. Peale kõikide ära esinemist palus aga tüübi tagasi kutsuda ning ütles, et tegi vea ja palus tal istet võtta toolil ühe naisterahva asemel. Ta on lõpuks õppinud rahvast kuulama. :)

  3. Ma vaatan ka UK oma :) Mul üühtib sinuga ainult Anton lemmikutest. Ma niimoodi hoidsin pöidlaid iga vahetuse ajal, et Simon teda ära ei saadaks ja õnneks ei saatnudki :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s