Tunnustame Eestimaist ehk osavnäppude voor vol 2

Otsustasin, et miks piirduda vaid mõne toreda osanäpu tutvustamisega, kui on võimalus seda veel teha.

Kai-Epp on üks imeline-imeline naine, kelle näppude vahel saab kangast justkui võluväel imeline ese. Tal on oma käsitöö näitamiseks loodud lausa kaks eraldi blogilehte, toon need mõlemad siin ka välja.

A.) Kai-Epp Käsitöö – Siin toob ta välja erinevatest tekstiilidest loodud imelisi riideesemeid. Vaadake kasvõi seda viimast imelist mummulist kampsunit (Tema blogis, mitte siin)! Tahaks näha inimest, kellele see ei meeldiks. :)
B.) From old jeans – Ehk nagu nimigi ütleb, siis loob vanadest teksadest uusi imelisi esemeid. Seelik, pinal, kott või padi , miski pole tema käte all võimatu.

 

Kerttu’s handcraft – Järjekordne osav eesti naine, kelle näppude vahel sünnivad imed. Palju erinevaid heegeldatud mänguasju, ehted ning erinevad riideesemed. Kerttu asub küll Inglismaal, kuid saadab oma imelisi käsitööasju ka Eestisse.

Kaire ehk Loovuskoda – Palju imelisi kudumeid ning heegeldusi. Eriti vahvad sokkid ja sussid, imeilusad pitsist sallid, mõnusad soojad sallid-kindad-mütsid, kampsunid ning palju-palju muud. Mul hakkasid küll näpud sügelema ja tahaks neid imelisi pitsist põlvikuid ning imeilusaid kätiseid saada. :)

täppDisain – Kes oleks võinud arvata, et vaid kohvipakkidest on võimalik valmistada püsivaid lilleõisi, toredaid korve ning veelgi lahedamaid käekotte? Inimeste fantaasia on ikka piiritu! Mina kõnniks küll sellise kotiga hea meelega mööda linna ringi :)

Õnnemägi – Kas teie teadsite, et vildist on võimalik niivõrd ilusaid lilleõisi valmistada? Neist võiks ju lausa pruudikimbu teha! Ja viditud kassipesa? Pole probleemi, Õnnemägi teeb! Ja selliste sussidega käiks küll vist iga naine hea meelega.

Tiina Käsitöökelder – Erinevad imeilusad keraamilised esemed! Vaadake vaid kasvõi neid öökulli tasse. Tema valikust leiab aga ka imeilusaid vitraaže!

Kadi ehk Mammuvarbad – Kadi on ka tõeliselt osav nii varraste, kui ka heegelnõelaga. Teeb lastele armsaid kaisukaid, kiisukõrvadega mütse, kindaid.. niisamuti saavad endale mütsid pähe ja kindad kätte ka suured. Imeilus käsitöö :)

Kui teil on mõni osavnäpust tuttav, siis võite ta südamerahus üles anda ehk mulle temast kirjutada. Seda võib teha nii avalikult kommentaariumis, kui ka meilile kirjutades: sigrid.roosimagi@gmail.com. 

PS. Niisamuti on oodatud ka need toredad inimesed, kelle käte all valmivad erinevad toredad küpsetised. :)

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s