Tunnustame Eestimaist ehk osavnäppude voor vol 3

Järg on kolmanda osa juures, ehk toon teieni taaskord mõned imetoredad osavnäpud meie toredalt pisikeselt kodumaalt.

Ksenija vilditud loomakesed –  “Komistasin” tema otsa täiesti juhuslikult facebookis, kui ta oma imeliste Leevikese prosside pilti jagas. Selline imeline pross peaks igal naisterahval mantli küljes olema ning sügist värvilisemaks muutuma! Lisaks valmivad tema käte all ka väga vahvad erinevad vilditud loomakesed. Niiet tellimused teele talle! :)

Lille käsitöö – Taas üks imeliselt osavate näppudega naine, kes jõuab nii palju ning niivõrd palju erinevasi asju valmis meisterda. Nukumööbel, nukuriided, lutiketid, kindad ja sokid.. küsi ainult.

Annyliisi käsitöö – Taas üks väga osavate näppudega naisterahvas, kelle käes valmivad erinevad vaibad, karbid, kaardid, shokolaaditaskud, helkurid, küünlad ning paljud teised asjad justkui võluväel. Kohe näha, et inimene teeb asja hingega ning “punub” iga eseme sisse ka palju soojust ning häid mõtteid. Miks mitte tema käest näiteks pulmaalbum ning rahakarp tellida? Või siis sel aastal jõulupakki sokutada tema tehtud imeilus küünal?

Kristiina käsitöö – Sõnu polegi vaja, vaadake vaid neid heegeldusi!

Mailis Kämbre kunstikoda – Ma vist just leidsin koha, kust tellida pulmakutsed ning album. Täiesti uskumatult ilusad esemed. Kaardid, ehtelaekad, albumid, mälestustelaekad.. IMELINE!

Handmade by Lea T – Retseptiraamatud, kuhu kirja panna oma pere retseptid ning imelised ja omapärased kaardid. Just neid võib Lea käest eelkõige leida. :)

PS. Jätkuvalt ootan teie vihjeid, et veelgi toredaid käsitöölisi üles leida! :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s