Kassid jälle õnnelikud

Meie kassid on jubedad retsid, ehk siis nende kraapimispuudest ei jää eriti midagi järele ja retsivad need ülikiirelt ribadeks. Kuna nende hinnad on aga päris krõbedad, tekkis mõte lihtsalt ise uus nöör peale tõmmata, sest post ise veel tugev ja korralik.

Kraapimispuu

Vasakul enne ning paremal pärast “remonti”. :)

Eile tuligi Kaido koju nööri ning PVA liimiga. Kuigi ilmselt oleks lihtsam kasutada liimipüstolit (Märkus iseendale, oleks vaja liimipüstol muretseda). Täna hommikul võtsin istusin siis maha ning hakkasin pihta. Esiteks kruvisin pealt ära ümara karvase osa ning siis sain lahti sikutada klambrid, mis vana nööri ülevalt kinni hoidsid. Sikutasin selle nööri ära (oli ka kinni liimitud) ning nuputasin siis tükk aega, kuidas uue nööri kinnitama peaksin. Lõpuks võtsin appi pisikesed naelad, millega kolmest kohast ülevalt äärest nööri kinnitasin ning seejärel kindluse mõttes kruvisin karvase “mütsi” posti otsa tagasi. Peale seda siis ring ringi järel lisasin aga postile liimi ning sikutasin tugevalt nööri ümber posti kinni. Alumine osa küll veidi naermendab aga jätsin selle esialgu nii, nagunii retsivad varsti selle puru. Posti keskel kinnitasin nööri lisaks liimile veel ühe papinaelaga. Minu arust sai päris vahva. Eks näis, kaua see muidugi vastu peab nüüd. :)

Muidugi nüüd sain maitse suhu ja on igasugu vahvaid ideid, kuidas kassidele veel kraapimispuid ise teha. Selle jaoks peaksin aga liimipüstoli koju muretsema, et oma tööd lihtsustada. PVA on küll tore aga paraku mitte ka imeloom. Kui kellelgi on liimipüstol üle, siis võib minuga muidugi ühendust võtta :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s