Emmedeklubi võidupakk

Mõnda aega tagasi oli Emmedeklubi lehel fotovõistlus, mille pealkirjaks oli “Meie pere armastuskeeled”. Kuna meil just oli olnud väga vahva pildistamine toreda Greetega ning nii mõnigi pilt oli armastusest pakatav, otsustasin meie pildi ka teele panna. Valituks osutus see pilt:

IMGP1263

Ja kui võistlus läbi sai, tuli mulle teade, et meie pilt pani selle kinni. Peaauhinnaks oli 20cm Huggiese kaisukaru ning üks Huggiese toode vabal valikul. Ma valisin muidugi Huggiese poiste püksmähkmed number viis ning jäin siis meie pakikest ootama.

Aega läks veidi mööda, kui tuligi kõne postiljonilt, et tal on mulle pakk. Suur oli aga minu üllatus, kui pakis oli ainult mähkmepakk ning sisaldas mitte püksmähkmeid, vaid teipmähkmeid. Okei, õnneks mähkme tüüp ei mängi niiväga rolli ja ära kasutada saame ikka, sest suurus on õige ning poistekad on need ka. Küll aga olin õnnetu karu puudumise üle ning kirjutasin koheselt Emmedeklubile kirja. Õnneks vastuse sain kiirelt ning Mirjam lubas asja korda ajada. Laupäeva hommikul lõpuks tuligi kõne postiljonilt ning pakk jõudis kohale. Aega läks aga asja sai, meie oleme rahul!

DSCF1572

Lasin  Matul endal paki lahti teha ning mõmmiku välja kiskuda. Lõpuks istus tükk aega mõmmik kaisus ning vaatas arvutist multikat. Hiljem pani mõmmiku käru peale istuma ning tegi talle lõbusõitu. Vahepeal üritas tõukeauto peale ka istuma panna aga sõidutama hakates kukkus ju maha, siis pani käru peale tagasi. Mõmmik ise nõnda pehme, et võtaks hea meelega hoopis endale kaissu. :D

DSCF1575

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s