Koerustükke täis laps..

.. või siis koerastunud laps? :D

Olen aru saanud, et viimane aeg on lõpuks Matut hakata potile harjutama. Eelnevalt olen ka katsetanud aga ta kargas sealt iga kord püsti, nagu oleks ta palja tagumendiga sütele surunud. Jätsin siis mõneks ajaks järele ning katsetasin mõne aja pärast uuesti, midagi ei muutunud.

Katsetasin hiljuti uuesti potile panekut ning lõpuks ometi oli ta nõus ka veidi pikemalt seal peal püsima. Esimesel korral saime isegi pissi potti, panime lihtsalt puslesid kokku ja vaatasime koos raamatuid seni. Teisel korral niisamuti. Siis tuli paus, panin küll potile aga vot potti rohkem ei tee.

Kuniks täna.. hommikul olime kodust ära aga koju tagasi tulles otsustasin mähkme ära võtta ja üritada uuesti. Istus-istus potil kuni lõpuks tahtis ära saada. Potis midagi ei olnud aga no mine sa tea, igavesti ka ju potil hoida ei saa. Aitasin ta püsti, mispeale tema läks laua juurde ning soristas põrandale. Võtsin muidugi kratist kinni ja tõstsin kiiruga potile tagasi, et piss ära koristada. Hoidsin teda mõnda aega potil (sest ta ei pissinud ennast tühjaks) aga tema tahtis varsti jälle püsti tulla, pott jäi kuivaks. Tsillis siin ringi ja mängis. Üks hetk kuulen jälle sorinat, kutt seisis oma laua juures ja pissis plastmassist järel veetavasse kärru!!! Jälle tõstsin ta potile ja viisin käru siis vannituppa, et see puhtaks pesta. Veidi aega istus ja pani jälle potilt ajama, et mängida. Noh… niikauaks kuni jälle põrandale lasi! Jälle uuele ringile poti peale. Tükk aega istus seal, mängisime koos ja tüüp oli rahul. Küsisin siis üks hetk talt, et kas teed pissi potti? Tema muidugi ülbelt vastu “Ei tee!” Ja ta ütlusel oli tõepõhi all, sest järgmisena tõusis potilt püsti ja tuli lasi mulle jala peale! Ma ei andnud veel alla jaa panin ta seepeale potile tagasi, sest ta ei tühjendanud oma põit korralikult. Panin ta siis uuesti potile ja otsustasin tal mitte lasta tõusta, enne kui piss potis on. Kaua ei läinud, kui tuli kõige pealt väike virin ja tahtmine potilt maha saada ning siis suur sorrr. Muidugi siis oli ise ka uhke ja käisime koos pissi ära valamas.

Aga no tõepoolest. Mismõttes sa tuled ja lased mulle ülbelt jala peale? Kas laps on koerust täis või koerastunud? :D

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s