Väike loos!

Täna on mul oma armsatele lugejatele tore uudis! Loosi läheb tunni ajane Ujula ja saunakeskuse külastus kuni kuuele inimesele!

Ujula ja saunakeskus on Laagris asuv väike erasauna kompleks, kus on mõnus oma perega lõõgastuda või näiteks oma sünnipäeva tähistada.

Kompleksis on olemas eraldi väike peoruum koos diivanite, laudade, toolide ning väikese baariletiga. Olemas on ka veekeetja ning kohvimasin, et saaks peale sauna endale näiteks väikese kohvi või tee valmistada. Lisaks peoruumile on loomulikult saunakeskus ise, mis koosneb 5mx10m basseinist, mõnusast mullivannist ning saunast. Loomulikult on olemas ka 3 eraldi duššikabiini ja kardina taga on võimalik ka riideid vahetada, kui vähe häbelikum oled. Ehk siis alguses väike ujumistrenn, peale seda väike lõõgastus saunas ning mullivannis ning kõige lõpuks saad ennast puhtaks pesta ning ees kuivades rahulikult kohvi nautida.

Kompleks on korraga vaid ühe seltskonna kasutuses ning sinna pääseb vaid eelneva broneeringuga. Alati on oodatud ka kõik lapsed, sest värvilise valgusega mullivannis on neil kindlasti rõõmu palju. Ja kuna seal on mõnusalt soe (35-36 kraadi üldiselt), siis on seal täiesti paras ka beebiga mõnuleda.

LOOSIS OSALEMISEKS:

1.) Pane like Ujula ning saunakeskuse facebooki lehele, mis asub SIIN.
2.) Jaga seda loosi enda facebooki lehel.
3.) Jäta alla kommentaaridesse oma e-mail, ning kirjuta kellega sa mõnulema läheksid. :) Ilma e-mailita ei ole mul võimalik võidu korral ühendust võtta!

Õnnelik võitja selgub 1. Detsembril. Head loosiõnne :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DSC_3037

17 thoughts on “Väike loos!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s