Tunnipileti või päevapiletiga mängutoad Tallinnas

Meil on päris mitmeid kordi olnud mõte minna kusagile mängumaale mängima Tallinnas. Koguaeg ühte ja sama nagu ka ei tahaks, seega hakkasin uurima, kus on võimalik niimodi tunni- või päevapiletiga möllama minna. Panen nimekirja ka juba külastatud kohad, ehk kellelgi on sellest veel tulevikus kasu :)

Bibi mängumaa – Asub Pääskülas,Saha tänaval. Korra nädalas toimuvad seal mänguhommikud, mis toimuvad 10:00-12:00. Vanematele laste mängimise ajal kohv ning midagi maitsvat. Meie viimati külastatud koht ja oleme niinii rahul. Kirjutasin sellest ka siin. Kahe tunni lusti ja tralli eest tuleb rahakotti kergendada 5 euro võtta, totaalselt oma hinda väärt.

Happy-Fly batuudikeskus – Hiljuti külastatud mängutuba, millest eelnevalt juba kirjutasin siin. Asub Mustamäel trollide lõpppeatuses. Tunnipilet 3,5€. 3h pilet on 5€ ja päevapilet 7€. Lisaks päevapilet neljale inimesele on soodustusega 20€. Püsikliendile iga viies külastus (3h) tasuta :) / Külastada saab pea igal ajal, sest peotoad asuvad eraldi. Kui keskus üleni broneeritud, annavad sellest facebooki lehel teada. 

Juku mängumaa – Muidu tore koht ja palju tegevust, kuid tunnihoidu võtta ei soovita. Kirjutasin sellest ka siin. Asub Kristiine keskuses ning Rocca Al Mare keskuses. Hinnad on E-R 2,2€ – 5,2€ (1-2h). L-P 2,7€-6,2€ (1-2h). / Külastada võimalik siis, kui parasjagu broneeritud ei ole. Broneeringute info üleval kodulehel. 

Zelluloosi batuudikeskus – Asub Sikupilli keskuse juures. Väga tore ja puhas koht. Väga väikestele siiski palju tegevust ei ole. Pilet 6€. Perepilet (kuni 4 inimest) 15€. Multi-D kino pilet 3,5€ tk. / Külastada peaks saama terve lahtioleku aja vältel. 

Lets play! – Asub J.Vilmsi ja Gonsiori tänava nurgal. Kuulnud nii palju head, kui ka palju halba. Piltide järgi tundub tore koht ja millalgi peaks seda kohta kaema minema. Pileti hind 5€. Külastada saab siis, kui mängutuba on broneeringutest vaba. Kodulehel kalendris saab broneeritud aegadega ka tutvuda. 

Ali baba Junior – Asub Pirital Regati pst. 1. Päevapilet maksab 5€. Iga kuues külastus tasuta. / Külastada võimalik E ja N 10.00-14.00 

Sky park – Asub Järvevana tee ning Pärnu mnt vahel, Hallivanamehe peatuse lähedal. Päevapileti hind on 6,80€. Pisematele külastajatele, kes ei soovi hüpata suurel batuudimaastikul on soodsam pilet hinnaga 4€. Perepäevapilet hinnaga 18,70€ kehtib kuni neljale pereliikmele. Lapsevanematele, kes ise atraktsioone ei kasuta, on sissepääs tasuta. 5-aastased ja nooremad lapsed pääsevad batuudile ainult koos vanemaga, lapsevanem eraldi piletit ostma ei pea.

Fasol – Asub Õismae tee 46A. Mängutuba on avatud kõigile kasutamiseks broneeringust vabal ajal, 1 tund 3€.

Triibu mängumaa – Asub Mustika keskuse teisel korrusel. Kahe tunni pilet 3,5€. Päevapilet 5€. Kahe tunni perepilet (2-4 last) 5€. Päevapilet perele (2-4 last) 7€. Iga kuues külastus tasuta.  / Võimalik kasutada, kui mängutuba broneeritud ei ole. Broneeringute info saab kodulehelt kalendrist.

Lastepark – Minionide tuba – Asub Stroomi keskuses. Tunnipilet 3,5€. Lisatund 2,5€. /Külastada võimalik broneeringust vabal ajal.  Vabad ajad nähtavad kodulehe kalendris.

Miilu mängumaa – Asub Mustamäe tee 24. Mänguhommikud toimuvad K ja N 10:00-16:00 (v.a riigipühad). Pilet 5€ laps. Iga järgnev sama pere laps 3€.

Laste liikluspark – Asub Peterburi tee 38, Väike-Paala bussipeatus. K-P 1 minut 0,24€. Enam, kui 2 lapsega peredele hinnasoodustus üksiksõidul 35%. / Võimalik külastada, kui park on broneeringutest vaba. Vabade aegade info kodulehel. 

Masha tuba – Asub Tammsaare tee 89 (Tammsaare keskus). Piletihinnad E-R 2-4,8€ (1-2h/1-2 last) L-P 3-6,3€ (1-2h/1-2 last). / Võimalik külastada iga päev 15:00-21:00, kui ei ole broneeritud.

Kadrioru MiiaMilla – Asub Kadrioru pargis. Perepilet 6€ (2 täiskasvanud ja 4 last). 0-2a laps tasuta. Lapsed alates 3. eluaastast,  üliõpilased, ajateenijad, pensionärid 2€. Täiaskavanud 3€. / Külastada võimalik T- P kell 12.00-18.00.

Kalamaja Lastemuuseum MiiaMilla – Asub Kotzebue 16. Täispilet 2€. Kuni 2 aastane lapa tasuta. Sooduspilet (laps alates 3.eluaastast, õpilane, üliõpilane, pensionär)  1€  Perepilet (2 täiskasvanut ja 4 kuni 17-aastast last)  4€ / Külastada võimalik  K-P kl.10.30-18.00

Lastekeskus Rõõmupisik – Rõõmupisik asub Viimsi SPA-s. Üksikpileti hind sõltub kellaajast ning nädalapärast. E-R 10 – 17 on pileti hinnaks 3,5€. 17-21 on hinnaks 4,5€. Nädalavahetusel tuleb üksikpileti eest välja käia aga 5,5€. Pileti eest saab lõbutseda mängutoas 2h. Iga järgnev tund maksab 1€. Perepilet E-R 7,5€. Lisaks toimuvad kolmapäeva hommikuti Muinasjutuhommikud ning pühapäeviti pannkoogihommikud.

 

4 thoughts on “Tunnipileti või päevapiletiga mängutoad Tallinnas

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s