Burgerirestoran Grillers

Pühapäeval Rakverre jõudes olime näljased nagu hundid ning lappasin kiirelt netis läbi kohti, kuhu võiks sööma minna. Endal igasugune kogemus puudub Rakvere söögikohtadega, seega pidin sel korral usaldama võõraste inimeste arvamust ning kogemust. Ning kuna burgerid kõlasid sel hetkel hästi ja netist leidsin kohe vaste, et Rakveres on Burgerirestoran nimega Grillers ja Mihkel Raud kiidab seda omalt poolt taevani, siis sinna me suundusimegi.

DSCF1733

Grillers asub suhteliselt Rakvere kesklinnas, aadressiks on märgitud Lai tänav 2. Üles leidmisega ei tekkinud meil vähimatki probleemi. Ka parkimiskohti on üle tee piisavalt, seega polnud ka auto parkimisega mingit muret. Pakkisime oma asjad kokku ning suundusime siis nälga kustutama. Koht ise näeb välja väga minimalistlik, kuid samas soe. Seinad on mõnusalt positiivset tooni. Laste jaoks on olemas söögitool. Kokku oli seal 4 lauda ning lisaks laudade juures olevatele toolidele veel ühes hunnikus lisatoolid. Ehk siis koht on väike ja armas, kuid palju inimesi korraga ei mahuta.

Vaatasime menüüd ning otsustasime mõlemad Kaidoga võtta peekoniburgeri. Küsisin veel sisalduse üle ning palusin enda burgeri vahele sibulat mitte panna. Joogiks võtsime kaks Pepsit. Ja vahetult enne maksmist leidsin menüüst ka friikartulid ning otsustasin Matule need võtta, kuigi tal oli piim ja püreed ühes. Oodata saime üsna tükk aega, sest need pole külmutatud ning soojendatud käntsakad. Aga see burger oli ootamist väärt ka!

DSCF1725Salatit ning kastet oli täpselt parajalt. Ei tekkinud jänese tunne ning ei olnud kuiv ega lägastanud kogu maailma kastmega täis, ideaalne kooslus. Sai oli ka väga maitsev ning seemned andsid minu arust palju asjale juurde. Ainus, mis mulle nii väga meelt mööda ei olnud, oli kotleti soolasus. Ka Kaido mainis, et kotlet on pisut soolane. Samas ei ole ma vist paremat kotleti saanud, sest see tõesti oli väga mahlane ning tõepoolest lihast, mitte jahust ja säilitusainetest. Tänu nii suurele lihasisaldusele täitis see ka kõhtu väga hästi ning ühest burksist sai kõht väga korralikult täis.

DSCF1727

DSCF1728

Ka friikartulid olid väga maitsvad ning soola oli lisatud täiesti piisavalt. Nii Matule, kui meile Kaidoga maitsesid väga. Ja väga meeldiv oli näha, et neil pakutakse ka erinevaid kastmeid friikate kõrvale ja ei ole võimalik vaid ketsupisse enda friikaid pista.

Ehk siis meie saime kõhud täis ning lahkusime sealt kolmekesi väga heatujulistena. Grillers ise asub suurepärase koha peal, st kerge ligi pääseda. Teenindus on väga rõõmsameelne, sõbralik ning tekitas sooja tunda, et me oleme tõesti oodatud sinna. Ja toit oli tõesti maitseelamus omaette ning täitis kõhu pikkadeks tundideks. Tekib tõesti tahtmine uuesti rakverre põrutada, et üks väike burks teha. :)

Meie pere soovitab soojalt. :)

 

One thought on “Burgerirestoran Grillers

  1. Pingback: Nädalavahetus Lääne-Virumaal |

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s