Tere 2016!

Imeilusat alanud aastat teile, mu armsad lugejad!

Sellel aastal otsustasin, et tervet nimekirja lubadustest tegema ei hakkagi. Nagunii enamus neist lähevad vett vedama. Küll aga sean endale eesmärgiks, et loen läbi vähemalt 50 raamatut! Sellepärast tegin endale ka väikese “väljakutse”. Kui keegi tahab kampa lüüa siis palun väga ning alati on oodatud ka raamatusoovitused. :)

2016 reading challenge

Kui rääkida eelmise aasta lubadustest, siis nagu arvata oligi, täitsa ma neid ei suutnud.

1. Üritan rohkem liikuda. Sean eesmärgiks aasta jooksul liikuda vähemalt 1000km. See teeb ühes kuus ca 83km. – Sellest eesmärgist sai vast pool täidetud. Üks teatud tegelane ju eelistab mänguväljakul mängida, ehk pikad jalutuskäigud polegi enam nii lihtne ülesanne. Ja endomondosse ma hetkel sisse ei saa, et lõplikku numbrit kontrollida. 
2. Lugeda vähemalt 24 raamatut. See teeb 2 raamatut kuus. – Suutsin ennast ületada ning lugesin aasta jooksul kokku 35 raamatut. 
3. Vaadata vähemalt 150 filmi. See teeb 12,5 filmi kuus. – Filme vaatasin aasta peale kokku aga vaid 105. No ei olnud lihtsalt aega ja võimalust filme rohkem nautida. 
4. Külastada vähemalt 3x aasta jooksul kino. – Kinoelamusi kogunes mulle aga 6tk, ehk siis täitsin lubaduse lausa 2x. 

Ehk siis sel korral üritan põhirõhu panna lugemisele ning kõik muu on teisejärguline, mis muidugi ei tähenda, et ma neid asju oluliseks ei peaks enda jaoks. :)

 

2 thoughts on “Tere 2016!

  1. Väga põnev nimekiri!
    Kusjuures raamatud punktides 25 ja 38 kattuvad.
    Plaanin kampa lüüa raamatunimekirja punktides 1, 6, 7, 8 , 10 , 14, 23, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 43, 45, 49, 50 ja minu jaanuariplaanides on kõigi raamaturiiulite korrastamine :)

    • Oih, vaatasin küll, et ei kattuks ükski aga ongi kogemata topelt saanud. Peaks siis 2016 asemel 2015 lugema ja eelmise aasta raamatu läbi lugema. :D

      Aga edukat riiulite korrastamist ning lugemist sulle! :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s