Minu imeline 2015

Eelmine aasta oli minu jaoks ikka üsna imeline. Sain nii mõnegi imelise uue sõbra ning kotiga imelisi mälestusi, mida uude aastasse kaasa võtta. :)

Sõbrapäev 2015 möödus väga toredalt naabrite seltsis. Ühtede naabritega oli lausa aastapäev, sest suhtlema hakkasime nendega 14. veebruar 2014. Olin varakult laua broneerinud Bo:ka pubis ning meil oli väga vahva lõunapoolik. Jätkus see peale väikest poeringi veel naabrite juures rummi juues ning “aastapäeva” tähistades.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

6. märtsi varahommikul saabus meile üllatuskülaline Tsintsiljabeebi näol, kes sai nimeks Minni ning oli üks igavesti vahva tegelane.

8. märtsi ehk naistepäeva veetsin ma taaskord linnas lilli müües. See jäi ilmselt küll viimaseks korraks, sest lillemüüja Ivo lõpetas tegevuse ning põrutas tallinastki minema. :)

18. märtsil nägin esimest korda elus oma silmaga virmalisi. Märtsi kuusse jäid ka meie beebigrupi vahva suur kokkutulek ning esimene paljajalu merevees käik. Loomulikult suutis Matu märtsis ka enda pea lõhki kukkuda, kui pea ees diivanilt alla potsatas ning telefonilaadja juuksepiirile haava tekitas. Õnneks õnnelik õnnetus ning peale rohke vere, muud häda ei olnud. Nüüd on mälestuseks vaid pisike arm juuksepiiril.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aprilli kuuse jäi aga reis Inglismaale, kust ma naasesin alles Juuni alguses. Lisaks saime üle pika aja Melanyga kahekesi kinos käia ning vaatasime ära filmi “Insurgent”. Aprillis jõudsime külastada ka kogu perega Lyme parki, mis oli väga äge kogemus.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mai kuu veetsin veel Inglismaal. Kuu alguses oli mu armsal emal sünnipäev. Mõned päevad hiljem oli meil imetore emadepäev. Mu ema tahtis mulle vahva emadepäeva korraldada ning oli Matu jaoks ostnud lilled ja kommid. Lisaks pugisime head ja paremat ning tõesti oli väga vahva päev. Mai kuus jõudsime Melanyga külastada ka Sealife-i ning käia kinos, kus vaatasime ära “Pitch Perfect 2”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Juuni alguses oli mu kallil isal juubel, peale mida me koju tagasi sõitsime. Mõned päevad peale koju naasemist toimus meil järjekordne beebigrupi kokkutulek. Loomulikult käisid mul üsna mitu korda ka sõbrannad linnast külas. Ei saa mainimata jätta ka meie imetoredat jaanipäeva naabritega ning Kaido sünnipäeva, mille veetsime taaskord naabrite seltsis.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Juuli alguses oli meil järjekordne beebigrupi kokkutulek, sel korral olid nad meile külla tulnud. Lisaks toimus linnas üsna mitu Playdate-i mängutubades. Juuli kuusse jäid ka Polli loomaaia külastus ning kogu perega Tallinna loomaaia külastus. Juuli lõpus sain varajase sünnakingina kätte ka oma isikliku kaamera, mida olin ammu ihaldanud.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Esimesel augustil põrutasime me aga Matuga taas Inglismaale. Seal olles külastasime koos perega Wythenshawe parki. Lisaks külastasime Matuga kahekesi Winton parki. Augusti lõppu jäi ka minu imeline 26-s sünnipäev, mille sain üle paljude aastate taas pere seltsis veeta. Lisaks perekonnale käis mul külas ka Merili. Imetore päev oli!

DSCF0581

Septembris oli aeg tagasi koju pöörduda. Ees ootas korralik sünnipäevamaraton. Koju jõudes sain üllatuse, sest naabrinaine oli meie juures käinud ja siia veinipudeli, kirjakese ning imemaitsva pavlova koogi küpsetanud. Päev peale saabumist pidime juba linna põrutama, sest naabritüdrukul oli kolmas sünnipäev. 2 päeva peale seda olime taas kutsutud sünnipäevale, seda puhku lausa kahele ühe päeva jooksul. Hommikul ühele armsale kahe aastaseks saavale neiule ning õhtul Greete plika kuuendale sünnipäevale. 18. septembril pidasime minu sünnipäeva tagant järele mu imearmsate naabrite seltsis. 22. septembril oli Matu teine imetore sünnipäev. Hommikul olid külla oodatud meie beebigrupi inimesed ning õhtul naabrid ning teised sõbrad. Matul oli imetore päev ning mina nautisin seda, et Matu oli niivõrd õnnelik. Päev hiljem käisime me linnas arsti kontrollis ning vanavanaema juures Matu sünnipäeva tähistamas. 27. käisime taas Matuga linnas, sest siis oli ees ootamas Eliise teine sünnipäev. 29. septembril lõpetas sünnipäevamaratoni meie armsa naabrinaise Liina sünnipäev.

DSCF0740

Oktoobri algus oleks olnud samasugune sünnipäevade rohke, sest olime saanud kaks kutset juba varakult. Üks beebigrupis ning teine meie naabripoisi esimene suur sünnipäev. Paraku aga jäi Matu mingisse kahtlasesse palavikku ning meie jaoks jäid igasugused peod ära. Peale Matu tervenemist suutsin ka mina muidugi haigeks jääda. Oktoobri alguses oli meil Kaidoga aga kuues aastapäev ning sel puhul sain sõrmuse ning ettepaneku temaga abielluda. Oktoobri kuus toimus ka meie järjekordne fotosessioon perega.

IMGP1263

Novembri kuu möödus enamjaolt samamoodi rahulikult, nagu eelnev kuu. Kuu jooksul jõudsime Matu rõõmuks aga kahel korral käia mängutoas mängimas. Esimesel korral Happy-Flys, kus meil oli koos ilmatuma vahva. Teisel korral Bibi mängumaal, kus mina sain mõnusalt kohvitada, samal ajal kui tema ringi möllas ja mängis. Kuu keskel olime oodatud ka naabrimehe sünnipäevale, kus Matu otsustas kasutusele võtta sõnapaari “Head ööd”. Novembri kuus sigines minusse aga tõsine käsitööpisik, ehk siis pidevalt näpud sügelesid midagi tegema.

DSCF1617

Detsembri kuu oli aga üks hullumeelselt kiire kuu. Palju külaskäike, palju meisterdamisi, palju ajutööd. Erinevaid pettumusi ning samas ka õnnestumisi. Suurim pettumus minu jaoks oli ilmselt see, et jõulupakkidesse tellitud pilte ma ei saanudki, sest neil lendas kõvaketas õhku ning minu pildid pidid loomulikult seal 5-6 töö seas olema, mis kettale jäid. Pakuti küll erinevaid lahendusi välja aga jõulupakkidesse pildid enam ei jõudnudki. Detsembri alguses käisime ära Lääne-Virumaal ning nägime ära kuulsa Rakvere jõulukuuse. Sain valmistada nii mõnegi eritellimusel ehte. Lisaks sellele käisin 12ndal ning 13ndal laatadel müümas koos Mari-Liisiga. Ehk siis taaskord toredad uued kogemused. Lisaks sellele tehti mulle üsna mitu imetoredat üllatust inimeste poolt, kellelt ma neid ei oodanud.

DSCF1813

Ütlen ausalt, eelmine aasta oli tõepoolest üks imeline aasta. Ma veetsin kauem aega Inglismaal, kui varasemalt veetnud olen ja see meeldis mulle. Ma sain niivõrd palju imelisi uusi kogemusi. Ma sain niivõrd palju imetoredaid uusi mälestusi. Väga suurt rolli mängisid minu jaoks eelmisel aastal mu imetoredad naabrid, kellega sai koos üsna palju korda saadetud. Eriti hea meel on mul selle üle, et Augustis meie vastasmajja üks noor pere kolis, kellega oleme praeguseks väga hea klapi saavutanud ning pidevalt ühiselt midagi ette võtame. Matul on kaks mängukaaslast ning minul imetore sõbranna, kellega kohvitada ning jutustada. Temaga koos sai üsna mitu korda ka nokitsetud ning erinevaid DIY asju proovitud. Ma olen üks ilmatuma õnnelik naine, et olen niivõrd toredasse kohta ning seltskonda sattunud.

Ja ka meie beebigrupi vingele seltskonnale tahaks ka suurimad tänusõnad edastada. Suur aitäh, et olete mu aasta palju värvikamaks ning lõbusamaks muutnud oma olemasolu ning kohtumistega. Ja mitte ainult minu, vaid ka Matu päevad on olnud seetõttu palju värvilisemad.

Lisaks sellele astusin facebookis ühe suure lastetarvete grupi administraatorite ridadesse, kust olen ka toredaid uusi tutvusi leidnud. Isegi kui “töö” on tüütu, siis nende inimestega läbi käimine on seda igatahes väärt.

Siinkohal tõmban otsad kokku, kuid teen sügava kummarduse kõigi ees, kes eelmisel aastal minu elus suurt rolli mängisid ning selle aasta niivõrd imeliseks muutsid. Usun, et 2016 aasta tuleb veelgi vingem. Algus on igatahes paljulubav. :)

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s