Jaanuari algus

Selle aasta algus on siiani olnud üsna paljulubav. Terve ülejäänud aasta võiks mööduda sama sujuvalt, nagu need esimesed kümme päeva. :)

Ma olen siiani enamjaolt võtnud väga rahulikult ning nautinud olemist. Koduseid toimetusi ikka olen teinud aga mitte midagi väga suurt pole tahtnud ette võtta. Kuna detsember oli niivõrd meeletu kuu siis tahan anda organismile ja ajule veidigi taastumisaega. Seega enamus päevi olengi õhtusse veeretanud koduselt.

3. Jaanuaril muidugi tähistasime õhtul naabritega ühe naabrinaise lapsehoolduspuhkuse lõppu. Oli üks väga meeleolukas ning mõnus õhtu täis juttu ja nalja. Lapsed said omavahel mängida ning meie mõnusalt juttu ajada.

4. Jaanuaril oli niivõrd imeline ilm väljas ning kuna öösel oli lund veel juurde sadanud, läksime Matuga õue möllama ning selle talve esimest lumerookimist tegema. Tänu Kaido ostetud väikesele lumesahale läks meie maja eest lume lükkamine lepase reega ning otsustasin ka naabrinaise aia kiiruga puhtaks lükata, et ta peale esimest tööpäeva ei peaks õhtul veel lund rookima hakkama. Vahepeal lasin Matul lumesahale istuda ning tegin talle sellega lõbusõitu. Lõpuks tuppa minemine möödus kõva kisa saatel, sest üks härra nõudis hoopis naabri juurde minekut. Mina jäin peale ja tuppa tulles söötsin tal kõhu täis ning panin ta tudule. Ja siis tuli teine naabrinaine külla ning saime kohvitassi taga lobiseda ning muljetada. :)

Ülejäänud nädal pidasime külmapühasid. Iga päev õues möllamas ei käinud, sest -20 ei tõmba kohe kuidagi õue lõbutsema. Korra käisime naabrinaisel külas, korra käis tema veel meil külas.

Neljapäeva päeval käisime Matuga õues möllamas ning puhusime seebimulle. Matul oli nalja nabani ning kilkas nagu hullumeelne selle peale. Veidi tegime kelguga ka siinsamas lõbusõitu ning kui külm väga näpistama hakkas, kolisime tuppa tagasi. Veidi peale tuppa minemist hüppas korraks läbi ka armas Liia, kes tõi Matule “väikese” pakikese, mis sisaldas puidust rongiteed ning veel erinevaid autosid ja mängutööriistu. Praegu on väga suurteks hittideks just see sama puidust rongitee ning pakis olnud mootorsaag, millel kett lausa ringi käib ja puha. Liia hellitab Matu ikka täitsa ära juba. :)

Neljapäeva õhtul tõi mees mulle aga kaks pakikest. Üks oli pärit Tartust ja sisaldas imeilusaid kätiseid, mille ma aasta lõpus FB vahendusel võitsin. Lisaks oli pakikeses kaasas üllatusena ka käsitöökaart. Ma olen vaimustuses! Teise paki täi Kaido mulle aga täitsa Harjumaalt. Nimelt valmistab üks äge naisterahvas juukseehteid-kamme ning ma armusin ühte totaalselt ära. Mu armas mees käis ja tõi selle mulle kingituseks. Nüüd vaja ainult välja mõelda, kus seda kanda võiks.

Laupäeval käisime koos linnas. Esialgu käisime Subways lõunat söömas ning siis ütlesime Liiale töö juures tere ning ostsime Kaido emale mõned asjad. Ta on hetkel haiglas ning käisime teda siis kolmekesi vaatamas. Matu nägemine teeb ikka ju rõõmsaks teda. Peale seda käisime kiirelt Kristiines, kus külastasin fotoluksi ning peale seda hüppasin kiirelt läbi Apollost ning tõin ära oma Darja Dontsova raamatud, mille ma verd tilkuva südamega detsembris sinna letile lebama jätsin. Matule haarasin ka kiirelt ühe sõidukitega raamatu. Nüüd oleme mõlemad õnnelikud.

Reedel saime uue voodi, mille äi ja mehevend koos mehega kohale tassisid. Seega ma sain päeval magamistube koristada ning meie magamistoast voodi külalistetuppa ära tassida. Muidugi oli ilge seebiooper selle 1,8x2m voodi trepist üles saamisega aga veidi nuputamist ja jõudu ning nüüd saame mõnusalt öösel laiutada. Nüüd on vaja ainult voodipesu ka uus osta, sest kõik linad on väikesed.

DSCF2020

Üllatusena pakis olnud kaart. :)

DSCF2019

Võidetud imeilusad hõbeniidiga kätised. :) Endale on võimalik selliseid soetada siit: https://www.facebook.com/Mariti-vaba-aeg-576846262458770/?fref=ts

DSCF2021

Imearmsa Olga tehtud imeilus juuksekamm. Valmistab neid tellimuse peale, kontakte võimalik minult saada :)

Vahepeal tuli hirmus tuhin peale ja tahtsin katsetada ise märkmiku tegemist. Lõpuks saingi valmis ühe käkerdise. Esimese korra kohta on üsna okei aga vaimusilmas oli asi muidugi palju ilusam ja toredam. Aga eks harjutamine teeb meistriks, ehk järgmised tulevad juba paremad.

DSCF2023

Esimene ise tehtud märkmik.

DSCF2024

Ainus mis selle aasta algust varjutab on jagelemine Fotoluksiga, sest juba teist korda jutti ei saa ma seda, mida ma tellisin. Esimesel korral jäin piltidest üldse ilma, sest neil andis kõvaketas koos serveriga saba. Nüüd aga on piltidega omaloomingut tehtud. Saatsin eile neile kirja ja ootan neilt nüüd vastust. Pettumus on igatahes suur ja hetkel küll ei ole tahtmist enam mitte mingisugust tegemist nende firmaga teha..

4 thoughts on “Jaanuari algus

  • Sinna saab nii paljugi muud veel juurde lisada, mitte ainult sünnipäevad. Sain inspiratsiooni tuttavalt, sest temal ka endale ise märkmik tehtud. Netist leiab ka sarnast stiili märkmikuid palju, kui google otsingusse kirjutada “Bullet journal”. Fantaasia on vaid piiriks. Kirjuta ägedaid ideid, toredaid mõtteterasid või näiteks ostunimekirju. Või võta eesmärgiks mingi asja jaoks raha kogumine ning pane summad kirja. :)

   Igatahes aitäh kiidusõnade eest! :)

   • Tänud! ma olen hull märkmikufänn tegelt, mul on interneti-järjehoidjate märkmik, kuhu ma kirjutan igasugu asju, mis netist mulle meeldivad (aga kui paneksin ainult järjehoidjaks, siis ma tõenäoliselt enam kunagi ei satuks sellele lehele, lisaks on kodus sama läpaka sirvijaid veel vähemalt 6 ), siis on igasugu plaanide märkmikke, kõik poolikud ja viimane leitis on mul Ta-Daa! märkmik, sinna saab õhtuti või nädala lõpus kirja panna kõik päeva või nädala jooksul õnnetunud asjad/teod/saavutused!
    Aga näed, sünnipäevade oma mul puudus, aga peaks tegema!
    Eks ma annan teada, kui õnnestub :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s