Jaanuari esimesed raamatud

Et ikka järjel olla oma lugemisväljakutsega, alustasin kohe Jaanuari alguses hooga lugemist. Kaks esimest said läbi nagu linnulennul ning nüüd kolmas venib nagu tatt, mis teha kui ei ole niivõrd huvitav raamat, kui eelnevad..

Esimesena lugesin läbi raamatu “Kokteil ühele”, mille on kirjutanud Chris Forester. Tegemist on üsna lühikese kriminulliga. See oli minu esimene katsetus Fabula äppi kasutada. Lugeda oli imelihtne ning kuna äpis sain taustavärvi ning kirjafondi ja suuruse enda järgi paika panna, ei väsitanud see niiväga ka silmi. Ehk siis raamatu sain läbi üsna kiirelt. Küll aga peab ütlema, et Chris Forester pole suurem asi krimikirjanik. Ei ole just kõige halvem aga mina suure kriminullifännina oleksin oodanud rohkem tegevust ning rohkem üllatusi… selle asemel sai aga väga kiirelt lugu lahenduse ning ka mõrvar oli väga aimatav / 40.Raamat, mis räägib mõrvast

Järgmisena võtsin ette E.L James “Grey, mis mul kuuse all oli. Olin seda nii ammu juba lugeda tahtnud ja ei pidanud pettuma. Nii nagu sõbrannagi kommenteeris, siis justkui oleks tuttav lugu aga ometigi nii teistsugune. Raamat sai linnulennul läbi loetud ja ilmselt loen selle mõne aja möödudes veelkord läbi. Arvaku osad mida tahavad aga mulle see raamat tõesti meeldib! / 45.Raamat, mida oled tahtnud juba ammu lugeda.

10055b603e0f59d9be58b9868d338ec0536110f0

Praegu on aga taaskord Fabula äppis pooleli “Lennuhirm”. Nägin nende instagrammi lehel selle tutvustust ja hirmus huvi tekkis lugeda, kuid vähemalt hetkel tundub küll, et pole väga minu tassike teed. Eks kui läbi loetud saan, saan ka paremini raamatut ennast kommenteerida.

2 thoughts on “Jaanuari esimesed raamatud

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s