Blogi kahe aastane!

Täiesti uskumatuna näiv tõsiasi on see, et mul on juba kaks aastat jutti olnud inspiratsiooni blogida ning seda pesakest siin elus hoida. Ja seda suuresti tänu sellele, et leidub teie suguseid toredaid lugejaid, kes viitsivad ning tahavad siia eksida ning minu kirjatükke lugeda. Suur-suur tänu teile selle eest!

Eriti armas on see, kui vahel olen saanud kirja või kommentaari, et kellelegi tõesti meeldib see mida teen ning innustavad mind samas tempos jätkama. Isegi kui vahel tekib tunne, et mille jaoks ma üldse blogin siis sellised kommentaarid annavad niivõrd palju indu jätkata. Eriti veel siis, kui keegi on võtnud vaevaks ning kirjutanud spetsiaalselt mulle facebooki, mitte postituse alla. Tõesti suur-suur aitäh teile, see tähendab mulle tõesti palju!

Need kaks aastat on olnud päris toredad ning blogi on saanud osakeseks minust. Iga päev tuleb ikka miljon ideed, millest blogida võiks ning tahaks. Lõpuks kui wordpressi lahti võtan siis muidugi enamjaolt on pea hetkega tühi. Seega vahel üritan ikka siia või sinna teemasid ka kirja panna, et meelest ära ei läheks. Näiteks hetkel ootavad kirjutamist viimane kogemus Fotoluksiga ning üks multifilmi teemaline postitus. Niisamuti olen võtnud kaua hoogu, et erinevatest sarjadest kirjutada ning ka mähkmete kohta on plaanis mingi hetk postitus teha. Kuna need postitused aga ilmuda võivad, seda ma tõepoolest ei oska öelda. Praegu läheb enamus päevast ära poisiga möllamise peale ning kui vaba hetk on (poiss magab) siis tavaliselt loen või vaatan filmi. Ca 4 raamatut kuus vaja siiski läbi lugeda, et oma väljakutse ära teha.

Ma üritan aga olla pisutki tublim ning ennast kokku võtta ning rohkem blogida. Ja kui pikk vahe jälle vahele jääb siis luban end vitsaga tagant utsitada. :)

Igatahes suur-suur tänu teile veelkord, et te nii armsad olete ning ikka viitsite mu blogi lugemas käia!

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s