Tõbiste paraad ning ilusad silmad

Eelmisel kolmapäeval suutsin vist õues lund lükates külma saada. Ilm oli tegelikult supermõnus ning lisaks meie maja esisele lükkasin ära ka traktori lükatud lumevalli kahe naabri majade eest ning kolmanda naabri aiataguse, mis on küll tegelikult üsna pisike lapp. Vahepeal tundsin küll, et justkui külm tõmbaks kampsunist läbi ja viskasin soojema mantli selga aga ilmselt sellest vist piisaski. Õhtul juba tundsin, et nina kisub tatiseks.

Neljapäeva hommikul ärkasin jubedalt tatise nina ning hella kurguga. Lisaks kõigele oli jube jõuetus kallal, niiet ma lihtsalt eksisteerisin terve päeva. Päev otsa kaalusin, kas minna reedel linna või leida keegi enda asemele aga kuna mul õhtuks hullemaks läinud ei olnud, mõtlesin ikka ise kohale veereda.

Reedel ootas mind ees Marleeni juures modelli mängimine, ehk siis lubasin minna talle ripsmemodelliks. Õnneks tervis oli veidike parem. Hommikul käisime Kristiines kõige pealt süüa ostmas ning suundusime siis Sandra juurde, kuhu Matu hoiule jäi päevaks. Jõin seal tassikese kohvi ning suundusin siis Pärnu maanteele, kus Marleen mind juba ootas. Sain ca 4 tundi mõnusalt laual pikutada, kuniks Marleen mu ripsmed kõigepealt keemiliselt värvis seejärel ilusad klassikalised ripsmed peale pani. Tulemus on väga ilus ja loomulik, mina jäin igatahes väga rahule. Marleen kartis küll hirmsasti aga minu arvates sai ta küll suurepäraselt hakkama ja usun, et teda ootab ees suur edu sellel alal. :)

Peale seda kutsusin takso, sõitsin sellega Kaisa juurde pakile järele ning sealt nr 9 bussiga kunstiakadeemia peatusesse. Kiirelt soetasin loomapoest kassile veel 2 uut mänguasja ning suundusin lapsele järele. Matu oli jälle imehea laps olnud ja Sandra palus, et tihedamini Matut talle hoida viiksin. Kuna ta muidugi magama polnud päeval nõus, siis lõpptulemusena vajus ta kärus ikka väga kiirelt ära. Sealt vurasime koos Sikupilli, ostsin poest vajaliku kraami ära ning siis jäime Kaidot järele ootama. Matu magas autos terve kodutee veel takkapihta. Kodus viisime asjad tuppa ning suundusime Matuga kahekesi veel naabrinaise sünnale, Kaido otsustas koju jääda. Oli üks väga mõnus ja meeleolukas õhtu, sain jälle oma imetoredate naabritest sõbrantsidega aega veeta. Koju tulime vist 23 paiku ning siis vajus Matu üsna kiirelt diivanil lihtsalt ära ning ma suundusin ka varakult (minu mõistes) magama.

Ilmselgelt sain ma aga reedel taas külma juurde, sest terve laupäevase päeva ma vegeteerisin ja olin omadega ikka täiesti läbi. Süüa ei tahtnud, tühi kõht aga ajas lihtsalt südame pahaks ning mind oksele. Seega päeva esimese poole veetsin ma iiveldades, kuniks päeval ennast putru sööma sundisin ning peale seda mõned tunnid mõnusalt koos Matuga põõnasin. Õhtul vähemalt ei olnud sellist karuselli mu sees, kuigi kohutavalt kehva oli olla küll.

Pühapäeva hommikuks oli ka Matul nina tatine ning õhtul 37,4 palavik. Ehk siis oleme mõlemad “koduarestis” ja tatistame siin üksteisevõidu. Lapsest on kahju, sest tal on nii raske magada ning ärkab ikka nutuga palju üles. Õnneks kõrgemaks ei ole palavik tõusnud, seega loodetavasti hullemaks enam ei lähe. Eks me tatistame ja hoiame end toas soojas, loodetavasti on varsti suurem jama möödas.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s